Schwarzkopf Professional Melírovací prášek Igora Vario Blond Plus 450gZobrazit větší

Schwarzkopf Professional Melírovací prášek Igora Vario Blond Plus 450g

> 10 ks skladem

Cena:709 Kč

Vaše cena:349 KčSleva: 51%

Igora Vario Blond Plus je modrý odbarvovací pudr pro bezprašné zesvětlení. Bezpečný a jednoduchý systém pro zesvětlení až o 7 tónů a efektem pro potlačení žlutých odstínů .

Míchání:Použijte 3%, 6% nebo 9% IGORA Royal Color & Care Developer v závislosti na stupni požadovaného zesvětlení.

Míchací poměr: 1 díl pudru a 2 díly Color & Care Developer.
Doba působení se bude měnit v závislosti na požadovaném zesvětlení, koncentraci zvoleného developeru a stavu vlasů. Naneste okamžitě po smíchání s developerem. Doba působení je 20-45 minut.

Nepoužívejte dodatečné teplo ani nefoukejte k urychlení doby působení. Po ukončení doby působení řádně vlasy vypláchněte teplou vodou, umyjte a ošetřete.

Aplikace:
Nebarvené vlasy: nejprve aplikujte na střední délky a konečky, cca 1–2 cm od kořínků a vlasové pokožky. Vhodné zesvětlení je o 2–3 tóny, podle požadovaného stupně zesvětlení. Následně naneste ke kořínkům a snažte se zamezit kontaktu s vlasovou pokožkou.
Odrosty: aplikujte je kořínkům (snažte se zamezit kontaktu s vlasovou pokožkou) a použijte maximálně 6% vyvíječ. Neaplikujte na již odbarvené vlasy.

Vlasy každých 5 min kontrolujte!


Po uplynutí doby působení vymyjte důkladně vlažnou vodou, naneste šampon a další ošetřující přípravky.
Upozornění: Určeno pro profesionální použití. Zabraňte kontaktu s očima, v případě vniknutí do očí je okamžitě vypláchněte proudem vody. Tento přípravek může způsobovat alergické reakce.Používejte vhodné rukavice. Aplikujte ve větratelné místnosti. Uchovávejte na suchém místě. Nenanášejte na poškozené vlasy. Zabraňte kontaktu s vlasovou pokožkou. Neaplikujte na poraněnou nebo citlivou pokožku, ani na řasy nebo obočí. V případě vzniku přetrvávajícího podráždění, vyhledejte lékaře. Uchovávejte mimo dosah dětí.

450 g
Typ vlasůBarvené vlasy, Nepoddajné vlasy, Blond vlasy, Poškozené vlasy, Suché vlasy, Jemné vlasy bez objemu, Zralé vlasy, Kudrnaté vlasy, Problematická pokožka
Určeno proŽeny

Hodnocení

Pro zadání hodnocení musíte být přihlášen.

Napište hodnocení

Schwarzkopf Professional Melírovací prášek Igora Vario Blond Plus 450g

Schwarzkopf Professional Melírovací prášek Igora Vario Blond Plus 450g

2 produktů ve stejné kategorii