Wella Professionals Koleston Perfect 60 ml

> 10 ks skladem

Cena:265 Kč

Vaše cena:139 KčSleva: 48%

Koleston Perfect 0/66 Kód: W90183548 Změnit

Wella Professionals Koleston Perfect je profesionální permanentní barva na vlasy k použití v kadeřnických salonech. Koleston Perfect je permanentní barva, která kryje 100% šedivé vlasy. Dokáže zesvětlit nebarvené vlasy až o 5 stupňů. Obsahuje 103 odstínů – přírodní, módní, červené, special zesvětlující, 7x mixtony. KP je krémová barva (60 ml), která se při použití míchá s 6%, 9% a 12% Welloxonem. Je maximálně šetrná vůči struktuře vlasů a pokožce hlavy. Výsledkem je výrazný lesk vlasů a schopnost vyrovnat odstín v celé jejich délce. Barvy jsou určené jen pro profesionální použití.

Vzorník zobrazit ZDE

Složení:
technologie ME+ – snižuje pravděpodobnost vzniku alergie na barvu
lipidy – chrání vlasová vlákna před poškozením

Míchání barvy:
Přírodní, intenzivně přírodní, extra červené a hnědé odstíny - barvy se míchají v poměru 1:1 v poměru s oxidačním krémém Welloxon Perfect. Odstíny Speciální blond se míchají v poměru 1:2 s oxidačním krémem Welloxon Perfect (1 díl barvy, 2 díly oxydantu). Nejprve aplikujte barvu na kořínky a poté protáhněte do celých vlasů.

Doba působení:
přírodní, červené, hnědé odstíny: 15 - 25 min s teplem, 30 - 40 min bez tepla. Speciální blond: 25 - 35 min s teplem, 50 - 60 min bez tepla.

Použití:
1. Barvu aplikujte na suché vlasy
2. Rozdělte barvu od kořenů po konečky
3. Rovnoměrně rozetřete
4. Nechte působit 30-40 min
5. Poté důkladně opláchněte
6. Umyjte vlasy šamponem na barvené vlasy

60 ml
Typ vlasůBarvené vlasy, Suché vlasy, Zralé vlasy, Nepoddajné vlasy, Blond vlasy, Jemné vlasy bez objemu, Kudrnaté vlasy, Poškozené vlasy
Určeno proŽeny

Hodnocení

Pro zadání hodnocení musíte být přihlášen.

Napište hodnocení

Wella Professionals Koleston Perfect 60 ml

Wella Professionals Koleston Perfect 60 ml

30 produktů ve stejné kategorii