ĽOréal permanentní barva na vlasy bez amoniaku INOA Supreme 60ml, omlazujícíZobrazit větší

ĽOréal permanentní barva na vlasy bez amoniaku INOA Supreme 60ml, omlazující

Tento produkt již není na skladu

Cena:176 Kč

odstín 4,13 Kód: LR3474630490857 Změnit

L´Oréal INOA SUPREME 60ml je omlazující oxidační barva na vlasy bez amoniaku. Speciálně vyvinuta pro podíl bílých vlasů od 70% do 100%. Poskytuje perfektní krytí již během 30 minut. Barva se velmi snadno používá.
Balení neobsahuje aktivační emulzi.

Účinky:

posiluje vlasové vlákno

perfektně kryje již během 30 minut

dodává vlasům objem

Jak aplikovat:
Příprava směsi
Systém INOA Supreme se skládá ze dvou částí - tuba s barvou a aktivační emulze, která není součástí balení. Jako aktivační emulzi používejte výhradně nový oxidant Inoa.

Pro použití smíchejte:
- 60 g INOA SUPREME Oxidant 6% (20 Vol.)
-60 g INOA Supreme krém.
Míchejte tak dlouho, dokud nedocílíte krémové konzistence.

Používejte vhodné ochranné rukavice, nejlépe na jedno použití. Používejte pouze s doporučenými oxidačními emulzemi: 30 volume (9%) maximum / Nepoužívejte s peroxidem vodíku silnějším než 30 volume (9%). Používejte jen v předepsaném množství. Nepoužívejte kovové nástroje (hřebeny, misky apod.).

Aplikace
Naneste hřebenem na barvení ke kořínkům suchých neumytých vlasů. Nejdříve naneste barvu po celé délce vlasů až ke kořínkům, poté ke kořínkům. Díky krémové konzistenci směsi snadno ulpí na vlasech. Reakční čas: 30 min.

Emulze a oplachování
Nejdříve odstraňte jemnou emulgací (bez vody), dokud není všechna barva z vlasů a pokožky hlavy odstraněna. Až se barva z vlasů a pokožky uvolní, přidejte trochu vlažné nebo teplé vody a pokračujte v emulgaci. Poté vlasy důkladně opláchněte, dokud neteče čirá voda. Vlasy umyjte 2x šamponem na barvené vlasy Inoa Post. Používejte ochranné rukavice na jedno použití. Nepoužívejte kovové nástroje. Po barvení vlasy důkladně opláchněte.

UPOZORNĚNÍ:
Jedná se o profesionální barvy na vlasy, které jsou určeny pro použití v kadeřnických salonech. Aplikaci, která je prováděna doma, by měla vždy předcházet konzultace s kadeřníkem o vhodném odstínu barvy a síle aktivační emulze. Výsledná barva vždy závisí na typu a stavu vlasů.
Typ vlasůPoškozené vlasy, Blond vlasy, Barvené vlasy, Jemné vlasy bez objemu, Suché vlasy, Nepoddajné vlasy, Kudrnaté vlasy, Zralé vlasy
Určeno proŽeny

Hodnocení

Pro zadání hodnocení musíte být přihlášen.

Napište hodnocení

ĽOréal permanentní barva na vlasy bez amoniaku INOA Supreme 60ml, omlazující

ĽOréal permanentní barva na vlasy bez amoniaku INOA Supreme 60ml, omlazující

30 produktů ve stejné kategorii