Lisap barva na vlasy Splasher 60 mlZobrazit větší

Lisap barva na vlasy Splasher 60 ml

Tento produkt již není na skladu

Cena:182 Kč

Vaše cena:18 KčSleva: 90%

Splasher GREEN / ZELENÝ, 60ml Kód: LIS120201002 Změnit

Multifunkční barvicí krém – 100% BEZ AMONIAKU

Splasher je jedinečný, snadno použitelný a neobyčejně univerzální produkt profesionální vlasové kosmetiky Lisap. Pomocí tohoto barvícího krému uděláme jednoduše a rychle technologické ošetření, jako je předpigmentace, tónování a zintenzivnění barvy, a to se zárukou neobyčejných barevných výsledků. Lisap Splasher tvoří malé barvící molekuly, které se dokonale spojí s vlasovým přírodním keratinem i melaninem. Díky těmto vlastnostem může kadeřník snadně vytvořit přesně požadovaný výsledek. Splasher je na 100 % bez obsahu amoniaku a může se bezpečně použít s každou profesionální barvou na vlasy. Při použití jakékoliv permanentní barvy je Lisap Splasher jedinečný způsob, jak můžeme opravit nebo sjednotit výsledek barvení, který není požadované kvality a potřebuje tónovou úpravu. Lisap Splasher barvy jsou zářivé a koncentrované, jejich používání je jednoduché a má více účinných metod než jiné produkty.

ZPŮSOBY POUŽITÍ:
1. TÓNOVÁNÍ pro obnovení tónů a lesku. Pro oživení barvy utlumeného odstínu smícháme Lisap Splascher s 5Vol. Splasher Aktivátorem v poměru 1:1. Směs pak rychle použijte a nechte na vlasech působit několik minut, dokud nedosáhnete požadovaného tónu. Pro změnu barvy vlasů s velmi zářivými módními efekty smíchejte vhodné množství Lisap Splasher se stejným množstvím Splasher Aktivátorem 5Vol. v poměru 1:1. Pak aplikujte na zesvětlené partie a nechte působit 20 - 30 minut. Se zdrojem tepla se doba působení zkracuje na 10 - 15 minut. Užitečné rady: a) Velmi rychlé použití studené vody během konečného vymývání zabrání prosakování barvy do všech neupravovaných vlasů b) Jestliže jsou vlasy příliš namáhané nebo pružné, výsledky použití Lisap Splasheru se mohou lišit a požadovaný účinek pak nemusí být zaručený (například použití zeleného Splasheru u velmi namáhaných vlasů může způsobit benzínově šedivou barvu namísto zelené) c) Výsledky budou stabilní (5 - 6 umytí), jen jestli jsou vlasy zdravé d) Pro získání různých odstínů mohou být barvy smíchané (například pro studenější fialovou se přidá 1 - 2 g modrého odstínu, pro světlejší oranžovou pak přidat 5 - 6 g žlutého odstínu) e) Splasher je možné míchat pouze s originál Splasher Aktivátorem (5 Vol.) f) Pro nejlepší výsledky zesvětlete vlasy na výšku tónu 9 - 10 pro modrý a fialový, 8 - 9 pro žlutý a zelený, 5 - 6 pro červený a oranžový.

2. ZINTENZIVNĚNÍ ODSTÍNU pro extrémní vystupňování každého odlesku. Přidejte 1 – 20 g Lisap Splasher do permanentní barvy. Smíchejte tak, jako kdybyste použili pouze 50 g permanentní barvy s 20, 30 nebo 40Vol oxidantem a nechte působit dobu působení určenou výrobcem barvy. Užitečné rady: a) Lisap Splasher může být používaný s libovolnou značkou barev na vlasy. b) Vždy je nutné postupovat dle návodu k použití vybrané permanentní barvy na vlasy.
3. PŘEDPIGMENTACE pro dokonalou a dlouhotrvající barvu. Použijte bez peroxidu rovnoměrně na nejvíce zesvětlené části vlasů, vmasírujte a česejte. Vysušte za použití zdroje suchého tepla nebo fénu. Vypláchněte přípravek z vlasů teplou vodou a šetrně umyjte. Vysušte fénem a přejděte k běžné aplikaci permanentní barvy.

JAK VYBRAT SPRÁVNÝ ODSTÍN SPLASHER?
Splasher je jedinečný, snadno použitelný a neobyčejně univerzální produkt profesionální vlasové kosmetiky Lisap. Pomocí tohoto barvícího krému uděláme jednoduše a rychle technologické ošetření, jako je předpigmentace, tónování a zintenzivnění barvy, a to se zárukou neobyčejných barevných výsledků. Lisap Splasher tvoří malé barvící molekuly, které se dokonale spojí s vlasovým přírodním keratinem i melaninem. Díky těmto vlastnostem může kadeřník snadno vytvořit přesně požadovaný výsledek. Splasher je na 100 % bez obsahu amoniaku a může se bezpečně použít s každou profesionální barvou na vlasy. Při použití jakékoliv permanentní barvy je Lisap Splasher jedinečný způsob, jak můžeme opravit nebo sjednotit výsledek barvení, který není požadované kvality a potřebuje tónovou úpravu. Lisap Splasher barvy jsou zářivé a koncentrované, jejich používání je jednoduché a má více účinných metod než jiné produkty.

4. PŘEKRYTÍ BARVY pro odstranění nežádoucího odlesku. Přidejte 1 – 20 g Lisap Splasher do směsi, která bude použita, aby eliminovala nežádoucí tlumené odstíny. Doporučení pro nejlepší volbu Lisap Splasher barvy: ZELENÝ/MODRÝ neutralizuje červenou a oranžovou. MODRÝ/FIALOVÝ neutralizuje žlutou. Použijte čistý Lisap Splasher k tomu, aby neutralizoval velmi jasnou a intenzivní syntetickou barvu (např. měděnou nebo červenou). Vypláchněte Splasher z vlasů teplou vodou a jemně umyjte. Vysušte vlasy fénem a přejděte k běžné aplikaci permanentní barvy. Užitečné rady: a) Pro světlejší a super zesvětlovači barvy doporučujeme do směsi přidání maximálně 2 – 3 g Lisap Splasheru. b) Pro tmavší barvy použijte 1 – 20 g.

5. VYTVÁŘENÍ MÓDNÍHO EFEKTU. Máte klienty, kteří si přejí zvláštní efekty, jako nechat si nabarvit prameny nebo celou hlavu na zelenou, modrou či žlutou? Čisté pigmenty Splasheru to vše umožňují. Tím zvýšíte Vaši kreativitu a budete mít odpověď i pro ty nejbláznivější požadavky Vašeho klienta.

Ostatní informace: a) Nepoužívejte Lisap Splasher přímo na pokožku hlavy, protože může zabarvit (zejména červená) b) Vždy používejte ochranné rukavice c) Vždy postupujte dle návodu k použití daného výrobcem, zejména u míchání a doby působení d) Nedoporučujeme používat Splasher (zejména červený odstín) na klientech, kteří se nadměrně potí nebo pravidelně plavou e) Nepoužívejte produkt při zánětu nebo intenzivním odlupováním pokožky či poškození/poranění vlasové pokožky f) Vždy použijte vhodný šampon po barvení g) Červený odstín Lisap Splasher je vysoce koncentrovaný a i při dokonalém vyplachování je normální, že voda je růžová
Typ vlasůBarvené vlasy, Blond vlasy, Jemné vlasy bez objemu, Nepoddajné vlasy, Suché vlasy, Zralé vlasy, Kudrnaté vlasy, Poškozené vlasy
Určeno proŽeny

Hodnocení

Pro zadání hodnocení musíte být přihlášen.

Napište hodnocení

Lisap barva na vlasy Splasher 60 ml

Lisap barva na vlasy Splasher 60 ml

30 produktů ve stejné kategorii