Kérastase Couture Styling Blue Prado L'incroyable Blowdry 150 mlZobrazit větší

Kérastase Couture Styling Blue Prado L'incroyable Blowdry 150 ml

Tento produkt již není na skladu

Cena:545 Kč

Vaše cena:417 KčSleva: 23%

Zázračné lotion umožňuje přetváření účesů znovu a znovu, díky své jedinečné technologii SRS® s tvarovou pamětí. Zaručuje vlasům flexibilitu a pohyb. Chrání před krepatěním až na 96 hodin. Poskytuje tepelnou ochranu až do 230 °C. SRS® technologie využívá mikročástic včelího vosku, který je citlivý na teplo. Při zahřátí roztává a při ochlazení upevňuje tvar. Vytváří pevné pouto mezi jednotlivými vlasovými vlákny, avšak bez nežádoucí ztuhlosti. Tato technologie je aktivována při 150 °C a umožňuje nekonečné tvarování nových účesů. Obsažené pružné polymery umožňují vlasům přirozený pohyb bez lámání. Snadno se tak můžete zbavit nežádoucích stop po gumičce, přeležení, po civičení nebo oživit účes pomocí tepla.

Použití: Naneste do vlhkých, ručníkem prosušených vlasů před tepelnou úpravou. Další úpravy účesu lze provádět opakovaně bez potřeby znovu nanášet lotion. Neaplikujte do suchých vlasů.
Typ vlasůNepoddajné vlasy, Problematická pokožka, Zralé vlasy, Blond vlasy, Kudrnaté vlasy, Poškozené vlasy, Suché vlasy, Barvené vlasy, Jemné vlasy bez objemu
Určeno proŽeny

Hodnocení

Pro zadání hodnocení musíte být přihlášen.

Napište hodnocení

Kérastase Couture Styling Blue Prado L'incroyable Blowdry 150 ml

Kérastase Couture Styling Blue Prado L'incroyable Blowdry 150 ml

30 produktů ve stejné kategorii