OLAPLEX

OLAPLEX

Olaplex. Rozhodně jste o něm museli slyšet a pokud ne, rádi Vám ho představíme. Olaplex už taková novinka na kadeřnickém trhu není, ale rozhodně je víc a víc žádaná. Můžete si měnit barvu vlasů klidně podle počasí a nemusíte se bát, že budete vlasy po každém barvení zachraňovat, dokonce budou mnohem hezčí a zdravější než před samotným barvením.

Co to ten Olaplex vlastně je a k čemu se používá?

Nutno podotknout, že Olaplex není barva na vlasy, ale směs, která se do barev a ostatních směsí přidává. Není testovaný na zvířatech a je 100% veganský, což jistě někteří z Vás velmi ocení. Díky Olaplexu budou Vaše vlasy silnější, lesklejší, sníží se riziko lámání a vy si můžete užívat dlouhotrvající zářivou barvu. Vlasy se díky němu dají zesvětlit na jedno sezení až o několik odstínů a nemusíte se bát jejich poškození. S Olaplexem bez problému stáhnete hnědou barvu až do platinové blond.

 

VÝHODY:

Dlouhotrvající zářivá barva.

Regenerace poškozených vlasů.

Zesvětlení o několik odstínů.

Zdravé, pevné a lesklé vlasy.

 

Olaplex můžete použít také samostatně a netřeba ho přidávat do barvící směsi. Olaplex č.3 je kúra pro samostatné použití a nanáší se do vlasů jako maska po umytí šamponem. Výsledek je okamžitý.

Zdroj fotky: Pinterest

Odpovědět

Všechna pole jsou povinná

Jméno:
E-mail: (koncept)
Komentář:
Zadejte kód