Božská na festival

Božská na festival

Sezóna letních festivalů je tady a na každém festivalu je EXTRÉMNĚ důležitý účes ;) ! Všechny chceme vypadat jako bohémské múzy a všechny také víme, že za těmito bohémskými a nedbale působícími účesy stojí spousta práce. Ať už se na festival chystáte, nebo ne, produkty v našem seznamu jsou opravdu božské a stojí za vyzkoušení.

Make-up na vlasy            

Žádný festival se bez dokonalého make-upu neobejde. To je fakt, který platí už věky. Letošní festivalová sezóna se ale neobejde bez make-upu na vlasy. Funguje přesně jako make-up na pleť. Před akcí nalíčíte, večer odlíčíte – smyjete. Každý festivalový den pak může mít váš účes jinou barvu.

MAKE-UP NA VLASY

Suchý šampon

Suchý šampon je už stálice, která nechybí v kabelce žádné bohyně. Na festival se hodí takový, který kromě toho, že vlasy osvěží, pomůže „vystylovat“ boho účes. Vyzkoušejte si letos novinku od OsiS+ Boho Rebel, který nabízí variantu pro blond, hnědé i tmavé vlasy.

SUCHÉ ŠAMPONY BOHO REBEL

Krepovačka v cestovní velikosti

Bez krepovačky na festival vůbec nejezděte. Pravý bohémský účes totiž bez ní určitě nevykouzlíte. Skvěle vám poslouží krepovačky v cestovním balení. Na festival se hodí tato, protože festivalové bohyně potřebují krepovačku v růžové.

RŮŽOVÁ MINI KREPOVAČKA

Lesk

Každá bohyně září a každá má na to své kouzlo. To vaše může být zářivý olej od Schwarzkopf Professional, který rozzáří každý festivalový účes.

ZÁŘIVÝ OLEJ

Originální gumičky

Culíky, copánky, drdoly… žádný účes na festival se bez gumiček neobejde. Máte jistotu, že jich máte dost? Inspirujte se originálními gumičkami od značky Invisibobble.

GUMIČKY INVISIBOBBLE