5 praktických dárků pro tatínky

5 praktických dárků pro tatínky

Skvělou příležitostí poděkovat našim tatínkům za všechno, co pro nás udělali je Den otců. Oficiálně se slaví vždy třetí červnovou neděli. Svátek všech tatínků stojí, narozdíl od Dne matek, v pozadí. Pojďme to letos společně změnit a poděkujme tatínkům dárkem, který určitě využijí. Tady je 5 našich tipů:

1. Šampon 2 v 1

Šampon vhodný pro použití na tělo i vlasy ocení každý (nejen) tatínek. Hodí se především pro ty, kteří milují sport. Šampon 2 v 1 totiž nesmí chybět v žádné sportovní tašce.

Tip na Den otců je 3D Menod Schwarzkopf Professional, který je vhodný pro všechny typy vlasů. Může se používat každý den a je šetrný k vlasům i pokožce.

Pánský šampon 2v1

DETAIL

2. Stylingový přípravek na vlasy

Ti NAŠI tatínci jsou vždy upravení a nezapomínají ani na účes. Kvalitní stylingový přípravek je tak určitě jako dárek ke Dni otců potěší.

Tip na dárek ke Dni otců je modelovací hlína od L'Oréal Professionnel. Tento speciální přípravek vlasy neslepí ani neumastí. Díky silné fixaci umožní vytvarovat jakýkoliv účes, kterému dodává perfektní matný efekt.

DETAIL

3. Strojek na vlasy

Pokud máte šikovného tatínka a úpravu účesu zvládá sám pomocí stroku, ocení náš další tip. Je jím velmi kvalitní strojek Oster. Tento strojek je určen profesionálům a splňuje tak ty nejvyšší standardy.

DETAIL

4. Kartáč na vousy

Má váš tatínek vousy? Pak určitě využije tento originální kartáč s vyřezávanou dřevěnou rukojetí, který pomáhá vousům obnovit přirozeně zdravý vzhled.

DETAIL

5. Olej na vousy

Profesionální olej na vousy je náš poslední tip na dárek pro tatínka. Správná péče o vousy je pro perfektní vzhled klíčová. Olej, který doporučujeme jako dárek ke Dni otců obsahuje vyživující oleje a vitamíny, které podporují růst zdravých a vyživených vousů.

 

DETAIL

Tatínci, máme vás rádi!