První vlasové novoroční předsevzetí

První vlasové novoroční předsevzetí

Také se vás od prvního ledna drží šeptavý hlásek, který jako rozbitá gramofonová deska neustále šeptá větu: “NOVOROČNÍ PŘEDSEVZETÍ!”?

Původně jste chtěla letošní předsevzetí odložit na … na neurčito. Všude se totiž píše, že předsevzetí udělaná prvního ledna jsou předem odsouzena k neúspěchu, a to statisticky mnohem častěji než předsevzetí učiněná v jakoukoliv jinou roční dobu. A navíc toto tvrzení můžete sama potvrdit? Máme pro vás tip, jak se hlásku zbavit jednoduchým předsevzetím. Věnujte své novoroční předsevzetí svým vlasům.  Vyberte si některý ze čtyř tipů, nebo vyzkoušejte v novém roce všechny. Je to na vás.

1. Pro zdravé vlasy

Fitko letos vynecháme, ale dopřejme vlasům proteinový shake. Letos se na zaměříme na protein pro vlasy. Naše vlasy jsou totiž z 90 % tvořeny právě z proteinu, o který ovšem přicházíme používáním fénů, žehliček a tím, že si vlasy chemicky upravujeme. Ztrátu proteinu ve vlasu poznáte snadno – třepí se, lámou a jsou poškozené.

Náš tip na proteinový shake: Goldwell Dualsenses Rich Repair Serum Spray s patentovanou pečující technologii IntraLipidComplex s dvojitým účinkem pro obnovu vlasů uvnitř i zvenčí.

2.  Pro mladistvé vlasy

Je to špatná zpráva takto na začátku roku, ale i naše vlasy stárnou. Proto si kromě pleťového krému s kolagenem letos pořiďme přípravek na vlasy s obsahem zázračného kolagenu, který vyživí vlasy a obnovuje funkce pokožky.

Náš tip: Vyzkoušejte třeba bezoplachový Schwarzkopf BC Bonacure Excellium Tonic, který obsahuje kromě kolagenu také koenzym Q10.

3.  Rozmazlované vlasy

Také jste si všimly, že vlasy po umytí šamponem v salonu jsou úplně o něčem jiném? Je to proto, že kadeřníci používají produkty pro profesionály. Takové šampony, kondicionéry a masky jsou mnohem kvalitnější než ty, které koupíte v běžné drogérii. Tak proč nedopřát vlasům luxusní péči i doma? Načerpejte inspiraci a vyberte si podle typu vlasů ten ideální produkt zde.

 4. Bonus tip

Je období slev, takže produkty na vaše vlasy nakoupíte navíc za super ceny. Ale pssst, tento tip končí už 27. ledna.

SLEVY