Jednoduchá dokonalost pro vánoční party

Jednoduchá dokonalost pro vánoční party

Advent je za dveřmi, ideální čas se v klidu zamyslet nad vánočními večírky. Vypadat skvěle je někdy otázkou toho nejmenšího detailu, daleko důležitější ale je se skvěle cítit. Protože pak vás v davu rozhodně nikdo nepřehlédne.

 

Připravili jsme si pro vás pár tipů na účesy pro sváteční příležitosti a nějaký ten nápad pro pánský styling. Dámy, okouzlete okolí skvělým a přitom rafinovaně jednoduchým účesem. Pánové, nezapomínejte kromě vlasů ani na péči o své vousy.

 

Překvapivě hravě

V letošní sváteční atmosféře můžete zazářit i jednoduchými a smyslnými účesy. Prvním z nich jsou bezkonkurenčně půvabné, kaskádové vlny. Vdechnou účesu okamžitou eleganci luxusu. S vlasy přes rameno budete jednoduše a prostě sexy. Vše půjde snadno a lehce díky žehličce GHD Gold, mimořádně v dárkovém balení.

 

ELEKTRONIKA PRO SNADNÝ ÚČES

Party vlny

Pokud své vlny ještě víc podpoříte a zvýrazníte, vykouzlíte přitažlivý efekt. Elegantní proud kudrlin bude svádět k políbení pod snítkou jmelí. Jak tady, tak i v předchozím případě vaše vlasy rozhodně ocení důslednou péči. Systém Wellaplex pro ochranu a opravu vlasů rekonstruuje a opravuje zpřetrhané vazby vlasů a dělá je silnější.

 

VÍCE PRODUKTŮ PRO DOKONALÉ VLNY

S vousy?

Pokud se chtějí pánové o svůj zevnějšek dostatečně postarat, nenechají ujít své pozornosti péči o svůj vous. Pro ty, kteří si pěstí plnovous či knír, doporučujeme balzám na vousy Be-Viro. Ten poctivě vyživuje a podporuje růst vousů a dodává jim sílu a jejich majitelům sebedůvěru.

 

Raději bez

Kvůli dámám, které ocení hladkou mužskou tvář, by muži měli volit takové prostředky, které nejsou jen pouhým kompromisem. Na kvalitě záleží i u gelu na holení. Čirý nepěnivý gel české značky Be-Viro je určen k ručnímu nanášení bez nutnosti použít štětku na holení. Díky své konzistenci se jednoduše nanáší a nezanechává mastný pocit na pokožce.

 VÍCE Z BE-VIRO

Advent je tradičně obdobím shonu, příprav a nakupování dárků. Původně ale jde o období zklidnění a hledání harmonie. Nenechte dárky na poslední chvíli. A až vyrazíte na vánoční večírek nebo až budete vítat příchod Nového roku, vzpomeňte si na naše tipy na účesy a užijte si příchod svátečních dnů i večírků.