Jen pro pány: Jak proti vypadávání vlasů

Jen pro pány: Jak proti vypadávání vlasů

Když vypadáte skvěle, cítíte se skvěle. To je jednoduchá rovnice. Hodiny věnované fyzičce ale může jednoduše narušit třeba začínající pleš.

 

Perfektní vzhled je rozhodně i perfektní účes. A za skvělým účesem hledejte zdravé a silné vlasy. Posilte své vlasy a posílíte i vlastní sebevědomí. Za zdravím a kondicí vašich vlasů stojí spousta příčin. Co pro sebe můžete jednoduše udělat vy, je zvolit perfektní péči, vybrat vhodný účes a od věci není ani správná barva pro muže.

 

Prevence

Pokud se cítíte slabí, jdete si zacvičit. Tak proč svým vlasům také nedopřát pořádnou posilovnu. Zvolte opravdu profesionální řadu speciálně pro vás. Skvělá je například komplexní řada[3D]Mension od Schwarzkopf Professional. Historicky první, kterou vyvinuli 100 % pouze pro muže.

 VÍCE PÁNSKÉ PÉČE

Účes

Za vypadáváním vlasů stojí vždycky individuální koktejl důvodů. Prostředí, stres, genetika. Pomůže volba správného, ideálně krátkého účesu. Podstatnou součástí je ale už zmiňovaná péče, tentokrát specificky pro účes. Doporučujeme řadu Homme od L'oréal Proffessionel. Zohledňuje totiž typicky mužskou strukturu vlasu. Skvělá pro oslabené a nepoddajné vlasy.

 

PÁNSKÝ STYLING

Barva

Kromě řídnoucího účesu nepřidají na sebedůvěře ani šediny. Není nutné volit komplikovaná řešení. Bohatě postačí pětiminutové barvení. Goldwell: Men Reshade je elegantním řešením už jen proto, že za takový okamžik dodá transparentní krytí až polovině všech šedivých vlasů. Předejdete také nežádoucím odleskům, teplým tónům a efektu odrostu.

 

PÁNSKÉ BARVY

Věnujte se sami sobě po všech stránkách. Relaxujte, zbavte se stresu, pracujte na své kondici a nezapomínejte rozhodně ani na kondici svých vlasů. Vsaďte na opravdu profesionální péči o svůj účes a nespokojte se s kompromisy. Buďte se sebou spokojení.