Trendy podzim 2018

Trendy podzim 2018

Inspirujte se novinkami z přehlídkových mol. Připravili jsme pro vás přehled toho nejzajímavějšího pro letošní podzim. Nezapomínejte ale ani na péči, protože zdravé vlasy nikdy nevyjdou z módy.

Léto se pomalu chýlí ke svému konci a je nejvyšší čas se podívat, co na nás čeká v následujících měsících. Vybrali jsme styly, které ohlašují návrat k přirozenosti a nutí k ohlédnutí zpátky za tvořivou energií. Síla, zdraví a lesk jsou pro péči samozřejmostí, pohyb a barvy pak svým vlasům dodáte s přehledem.

 

BURŽOAZNÍ REVOLUCE

Přirozená touha po svobodě, která až vybízí ke vzpouře a vzepření se zavedeným pořádkům. Základem takového účesu jsou silné a pevné vlasy. Vyzkoušejte sérum, které nejen posílí vlasové vlákno, ale i dodá objem.

 

 Podzimní péče o vlasy

PŘIROZENÉ TEXTURY

Vypadejte sebevědomě - svůdné a přirozené, jako byste právě vstaly. Pomohou vám božské vlny a jejich provzdušněný objem. Nepřekonatelný pohyb jim pak velmi lehce dodá díky své textuře minerální pudr ve spreji.

 Styling - Přirozené textury

CHANELOVSKÝ DRDOL

Na přirozenosti můžete stavět i u dalšího z řady výrazných účesů. Ležérně působící twist má šanci se stát asi tím nejvýraznějším z nadcházejícího podzimu. Podtrhněte svoji jedinečnost osobitým účesem a vyzkoušejte stylingovou pastu, která dokonale udrží dlouhotrvající objem a formu.

 

Styling - Luxusní twist

TUPÍROVÁNÍ

Tupírování není jen návratem do minulého století, ale i letošním podzimním trendem. Buďte odvážné. Myslete ale při tvoření ohromujícího objemu hlavně na sebe a svoje vlasy. Proto pokud vybíráte kartáč, za nás je ten pravý Sebastian Volupt Brush. Perfektně upraví a vytvaruje účes a zároveň nepoškodí pokožku.

 Styling - Extra objem

POP-ART BARVY & ZRZKY

Objevte v sobě tvořivou energii. Nechte se ovládnout zbrusu novými odstíny modré, nebo si užijte vizáž jako z obrazů Andy Warhola. Pop-art je plný pastelových barev, které se hodí pro všechny, kteří mají rádi rozmanitost a pozornost. Vyzkoušejte například tuto přelivovou barvu na vlasy. Můžete ji snadno měnit a vydrží 10–15 umytí, takže zajistí konec jednotvárnosti.

Trendy barvy

 

Nezapomínejte, že nejdůležitějším trendem jste vy samy. Postarejte se o své vlasy a ony se postarají o vás. Dovolte si cítit se přirozeně v jakékoli roli s jakýmkoli účesem. Nechte se inspirovat a podlehněte zdravým a pevným vlasům.