3 tipy, aby si léto užívaly i vlasy

3 tipy, aby si léto užívaly i vlasy

Léto je v plném proudu a každý si rád užívá dnů strávených na sluníčku, opalování a teplého vzduchu u svěží vody. O co je ale potřeba v těchto dnech zvlášť dbát, jsou naše vlasy. Ty totiž trpí nejen vlivem UV záření, ale i horkem a působením slané vody. 

 Péče o vlasy v létě

Tady jsou tři tipy, jak na to, abyste si léto užili s krásnými a zdravými vlasy:

1) Chraňte vlasy před zářením

Stejně jako pokožka potřebuje opalovací krém, i vlasy je třeba chránit. Ideální je ochranný šampon, který vlasy nejen vyživí, ale obsahuje i ochranný UV filtr, který chrání vlasy před slunečními paprsky a působením mořské a chlorované vody. Zkuste tento. Voní po mandarinkách a obsahuje makadamiový olej.

 

2) Neničte vlasy chlorem a solí

Šipka do bazénu a potápění se v moři je zábava. Ne tolik pro vlasy, které jsou těmito vlivy namáhány víc než zbytek těla. Doporučujeme účinnou masku, která jim krásně uleví a vy se můžete dál bezstarostně oddávat letnímu osvěžení.

 Maska na vlasy

 

3) Regenerujte

Když vlasům dává zabrat sluníčko, není nic účinnějšího, než hloubková regenerace. Vlasy krásně vzpruží a dodá jim sílu do dalších horkých dní. Ta nejlepší je taková, která obsahuje výživné složky jako makadamiový olej i ochranu před UV zářením.

 

Ať už si léto užíváte ve vlnách slaného moře, u bazénu na chatě, nebo na horách, nezapomínejte na své vlasy. Dejte jim tu správnou péči pro jejich krásu a zdraví. Budou vám vděčné.