Léto začíná s novým účesem

Léto začíná s novým účesem

Nechejte svoje vlasy v létě rozkvést do krásy. Nemusíte nic složitě hledat a vymýšlet. Udělali jsme to za vás! Poptali jsme se v renomovaných kadeřnických salónech na aktuální letní trendy. Zkoukli jsme módní přehlídky v Paříži, Miláně a New Yorku. Takže pokud máte chuť vyzkoušet něco nového ve stylu léta 2018, tento článek bude pro vás to pravé.

 

Long bob

Svobodné delší mikádo. To je v současné době k vidění na spoustě celebrit, které udávají trendy po celém světě. Ležérně střižené mikádo těsně pod bradou, které je minimalistické a vkusné. Konečky nejsou precizně zarovnané do jedné roviny a finální styling se soustředí na to, že působí spíše rozcuchaným dojmem. Podobného looku dosáhnete použitím tužidla do délky a suchého šamponu do konečků. Z tužidel můžeme doporučit například Silhouette Brilliancepěnu od Schwarzkopf, která vlasy nezatíží a udrží jejich přirozenou texturu. Co se suchých šamponů týče, vyzkoušejte třeba některý z řady Batiste.

Jak na ležérní účes ve 3 krocích?

KROK 1: STŘIH

Zajistí váš oblíbený kadeřník ;-)

KROK 2: OBJEM

Základem je použití správného šamponu a kondicionéru. Tyto produkty jsou vytvořeny tak, aby vlasy nezatížily. Na ještě vlhké vlasy naneste stylingový přípravek. Vybírejte z těch, které jsou určeny pro objem. P. Pro krásný plný tvar vyfoukejte vlasy pomocí kulatého kartáče.

KROK 3: LEŽÉRNÍ VLNY

Pro ležérní look navlňte prameny vlasů přes kónickou kulmu, která dodá vlnám přirozený vzhled. Účes zafixujte lakem na vlasy.

Balayage

Stále frčí balayage, což je v podstatě nová verze již několik let populárního ombré. Rozdíl spočívá v tom, že balayage je decentnější, přechody barev jsou splývavější a neznatelnější. Kadeřník klade důraz na přirozenost.

Kudrnatá ofina

Ofina je nestárnoucí evergreen a letos je in její kudrnatá verze, která přívětivě zakryje případné vrásky. Nosí se s bohatým afro účesem, jehož pečlivě natočené kudrliny (vytvoříte pomocí této kulmy) nejlíp zafixujete extra silným lakem Performance značky Wella.

Ať už budete v létě pyšně nosit mikádo, kudrliny, ježka nebo rozevlátou hřívu, nezapomeňte na ochranný UV faktor. Lehkou pěnu od Goldwell stačí vetřít do vlhkých vlasů. Potom už se bez obav můžete slunit celé hodiny a vaše vlasy to na sobě nedají znát ;-)