Bezoplachová péče

Bezoplachová péče

Dnes bychom se rádi zaměřili na bezoplachovou péči, která je vhodná pro všechny ženy. Hlavně pro ty, které spěchají a nemají dostatek času nebo vyráží na dovolenou. Jak všechny víme, péče o vlasy zabírá mnoho času. Na každém obale šamponu nebo kondicionéru se dočteme, že bychom měly přípravek nechat několik minut působit, a poté smýt. 5 minut šampon, 5 minut kondicionér… nepochybujeme o tom, že se mezi vámi najdou poctivky, co svým vlasům dávají maximum, ale vsadíme se, že většina z Vás někdy švindluje a doporučovanou dobu nedodržuje. Jednou za čas je potřeba si udělat den jen pro sebe. Aplikovat si zábal na vlasy a pořádně relaxovat, ale v pracovním tempu a s dětmi to jde někdy těžko. Proto můžeme děkovat produktům, které stačí aplikovat, a není potřeba je smývat z vlasů. Dnes už jsou všechny produkty natolik dokonalé, že vlasy nezatěžují a chovají se úplně stejně jako klasické smývatelné produkty. Pojďme si je společně představit.

1. Suchý šampon

 Je skvělý na cestování a pořídíte ho i v mini balení, takže se vejde kamkoliv. Oblíbený je hlavně mezi ženami, které si nechtějí ničit vlasy každodenním mytím. Suchý šampon navíc dodává vlasům objem, takže se vám může i zdát, že jsou vlasy mnohem hezčí než po klasickém mytí. 

2. Kondicionér ve spreji

Ten ocení určitě každá z vás a ušetří vám spoustu času ve sprše! Díky rozprašovači vydrží i mnohem déle, protože stačí jen pár stříknutí a jeho účinek je okamžitý. Vlasy půjdou krásně rozčesat a budou zářivě lesklé po celý den.

 3. Olejíček

Spoustu žen děsí, protože mají strach, že jejich vlasy budou mastné. Pokud ale olejíček použijete v přiměřeném množství (a opravdu stačí jen malá kapka), nic nezkazíte. Nejdůležitější je vědět, že olejíček nikdy nesmíte dávat ke kořínkům, ale nejlépe od poloviny vlasů až ke konečkům. Pokud tento zázrak jednou vyzkoušíte, nebudete ho chtít dát z ruky a všichni se vás budou ptát, jakto, že máte tak krásně zářivé vlasy. 

4. Vlasové sérum

 Jeho konzistence bývá většinou ve formě mléka na vlasy, ale najdete ho i jako olejíček. Zabývá se konkrétní problematikou a bývá velmi oblíbený mezi těmi, kdo mají například velmi problematickou a citlivou pokožku, nebo trpí vypadáváním a řídnutím vlasů.  Obsahuje vždy mnoho aktivních látek a výsledky jsou téměř okamžité.

 

Doufáme, že se vám článek líbil a dejte nám do komentářů vědět, pokud si u nás vyberete nějaký produkt z BEZOPLACHOVÉ PÉČE

Odpovědět

Všechna pole jsou povinná

Jméno:
E-mail: (koncept)
Komentář:
Zadejte kód