Schwarzkopf Professional Essensity aktivační roztok 5,5% 1000 mlZobrazit větší

Schwarzkopf Professional Essensity aktivační roztok 5,5% 1000 ml

> 10 ks skladem

Cena:201 Kč

Vaše cena:179 KčSleva: 11%

Aktivační emulze Essensity aktivační roztok 5,5% je určena pro míchání s barvícím krémem Schwarzkopf Professional Essensity Permanent Colour Cream.

Jak aplikovat:

Příprava barvy
Před aplikací nepoužívejte šampon. Barvicí směs aplikujte pouze na suché vlasy. Použijte ochranné rukavice/dlouhou fólii.

Míchání s aktivačním roztokem
Do permanentní barvy Essensity Permanent Colour přidejte vždy dvojnásobné množství Essensity Aktivačního roztoku (s jemně filtrovaným včelím voskem).
Míchací poměr: 1:2
Např. 1 tuby barvícího krému (30 ml) + 60 ml Aktivačního roztoku.
1 tuby (30 ml) + 1 tuby (15 ml) + 90 ml Aktivačního roztoku.

Aktivační roztok
Používejte 2,5% / 8 Vol. Pro jednoduché nanášení barvy nebo tmavší obarvení a max. 30% bílých vlasů. Používejte 5,5% / 18 Vol. pro až 100% překrytí bílých vlasů a pro zesvětlení až o 2 úrovně. Používejte 8,5% / 28 Vol. pro odstíny Přírodní+ a zesvětlení o až 3 úrovně. Použijte aktivátor 11,5% / 38 Vol. v kombinaci s odstíny (10-) pro zesvětlení o 3-4 stupně.
Krytí bílých vlasů

Můžete dosáhnout až 100% krytí bílých vlasů pomocí přírodních odstínů do úrovně 9 v kombinaci s Essensity Aktivačním roztokem 5,5% / 18 Vol. V případě módních tónů dosáhnete nejlepšího krytí přidáním 1 dílu přírodního odstínu ke 2 dílům zvoleného módního odstínu. Pro husté a rezistentní typy vlasů používejte pro dosažení perfektního krytí bílých vlasů odstíny Přírodní+. V případě potřeby lze dobu působení prodloužit na 45 minut pro dosažení 100% krytí bílých vlasů.

Aplikace
První barvení:

Nejprve aplikujte do délek a na konce vlasů (10-15 minut).
Poté aplikujte ke kořínkům vlasů na dalších 15-20 minut.
Doba působení pro zesvětlující odstíny (10-): až 45 minut

Aplikace na odrostlé vlasy

Nejprve aplikujte na oblast kořínků vlasů (20 minut).
Poté naneste novou směs do středních délek a do konců a nechejte působit dalších 10 minut.
Pro zesvětlující odstíny (10-) naneste ke kořínkům vlasů (až 45 minut).
Pro nejšetrnější působení barvy se nedoporučuje teplo. (Elektrické ohřívače urychlují chemický proces a způsobují zbytečné energetické náklady.)

Oplachování
Po uplynutí doby působení umyjte vlasy Essensity Šamponem pro barvené vlasy a důkladně opláchněte. Přípravek Essensity Kondicionér pro barvené vlasy – oplachovací napomáhá chránit barvené vlasy před vyblednutím pro zdravý a lesklý vzhled vlasů.

1000 ml
Typ vlasůBlond vlasy, Pánské vlasy, Barvené vlasy, Jemné vlasy bez objemu, Nepoddajné vlasy, Suché vlasy, Kudrnaté vlasy, Poškozené vlasy, Problematická pokožka
Určeno proŽeny, Muže

Hodnocení

Pro zadání hodnocení musíte být přihlášen.

Napište hodnocení

Schwarzkopf Professional Essensity aktivační roztok 5,5% 1000 ml

Schwarzkopf Professional Essensity aktivační roztok 5,5% 1000 ml