Schwarzkopf Bonacure Sun Travel Kit Cestovní baleníZobrazit větší

SCH2125959

Schwarzkopf Bonacure Sun Travel Kit Cestovní balení

SCHWARZKOPF BONACURE - SUN PROTECT TRAVEL SET

Travel Pack kosmetiky Schwarzkopf BC Bonacure SUN je ideální společník na vaši dovolenou. V jednom balení naleznete vše co vaše vlasy namáhené sluncem, slanou či chlorovanou vodou potřebují.
Ideální kombinace (šampon 100ml, ochranný sprejový kondicionér 100ml, ochranný třpytivý olejíček 100ml)

Inovovaná řada BC Sun Protect poskytuje vlasům trojitou ochranu - proti UVA/UVB záření, volným radikálům a blednutí barvy. Tahitský olej z Monoi, známý pro své jedinečné vlastnosti vlasy vyživuje, zklidňuje a dodává jim zářivý lesk. Vitamin E chrání před škodlivým působením volných radikálů. Color Fade Protection napomáhá udržovat barevný odstín, zatímco Amino Cell Rebuild Technology proniká hluboko do vlasů a obnovuje jejich buněčnou strukturu.


Ochranný šampón - 100ml
jemně čistí a dodává hydrataci vlasům a vlasové pokožce vystaveným slunečnímu záření. Zbavuje je chlóru, soli a minerálů. Díky obsažené technologii budou vaše vlasy osvěžené a plné zdravého lesku.
Aktivní látky:antioxidanty - působí proti volným radikálům, UV filtr - ochraňuje vlasy, technologie Amino Cell Rebuild - obnovuje přirozenou pružnost vlasů posilováním struktury ve vlasových buňkách.

Ochranný sprejový kondicionér - 100ml
I vlasy potřebují řádnou ochranu před sluncem proti poškození UV zářením!
Aktivní látky: technologie Amino Cell Rebuild - usnadňuje rozčesávání, hydratuje vlasy vystavené slunečnímu záření a zároveň je chrání před UV paprsky, solí a chlórem.
Účinky: chrání vlasy před vysušováním způsobeným slunečním zářením, obnovuje vlhkost vysušených vlasů během léta.
Neoplachuje se!

Ochranný třpytivý olejíček - 100ml
Poskytuje vlasům trojitou ochranu - proti UVA/UVB záření, volným radikálům a blednutí barvy. Tahitský olej z Monoi, známý pro své jedinečné vlastnosti vlasy vyživuje, zklidňuje a dodává jim zářivý lesk. Vitamin E chrání před škodlivým působením volných radikálů a Color Fade Protection napomáhá udržovat barevný odstín, zatímco Amino Cell Rebuild Technology proniká hluboko do vlasů a obnovuje jejich buněčnou strukturu. Tento voděodolný olejový sprej chrání vlasy a dodává jim zářivý lesk.
Použití: Nastříkejte do vlasů kdykoliv během slunění. Neoplachuje se!
Typ vlasůSolární produkty
Určeno proŽeny

Hodnocení

Pro zadání hodnocení musíte být přihlášen.

Napište hodnocení

Schwarzkopf Bonacure Sun Travel Kit Cestovní balení

Schwarzkopf Bonacure Sun Travel Kit Cestovní balení

3 produktů ve stejné kategorii