Schwarzkopf BC Cell Perfector Hair Activator Fortifying Tonic 100 mlZobrazit větší

SCH1800483

Schwarzkopf BC Cell Perfector Hair Activator Fortifying Tonic 100 ml

Tonikum pro podporu růstu vlasů

Vlasové tonikum Schwarzkopf BC Cell Perfector Hair Activator Fortifying Tonic je speciální kosmetický přípravek, který účinně bojuje proti padání vlasů. Tonikum má bohaté složení účinných látek, které zajišťují aktivaci obnovy růstu vlasů. Klíčovými složkami jsou Taurin, Karnitin tartrát a Echinacea. Po pravidelném používání tohoto jedinečného přípravku přestanou vlasy vypadávat a obnoví se jejich přirozená hustota. Aktivační tonikum s provitamínem B5 viditelně zvýší hustotu vašich vlasů a dodá jim lesk a sílu.

Aktivní látky:

- Taurin je proslulým zdrojem přírodní energie, usnadňuje produkci růstových faktorů a zároveň dodává vysoce energetické živiny.

- Karnitin tartrát je zdroj energie pro vlasovou pokožku, jehož hlavním úkolem je dodat energii vlasovým kořínkům. Podporuje vitalitu vlasových kořínků, zlepšuje buněčné dělení a podporuje reprodukci buněk.

- Echinacea Purpurea obsahuje kompletní sortiment bylinných látek a esenciálních olejů.

- Technologie Amino Cell Rebuild proniká hluboko do vlasu a obnovuje vnitřní buněčnou strukturu.

Použití:

Naneste do umytých, ručníkem vysušených vlasů nebo na suché vlasy. Nastříkejte přímo na pokožku hlavy, na jednu aplikaci stačí 3 až 4 kratší dávky. Rovnoměrně rozetřete a šetrně vmasírujte do vlasové pokožky. Po aplikaci přípravku energicky masírujte vlasovou pokožku, zvýšíte tak oběh krve pokožky hlavy a stimulujete vlasové kořínky.
Typ vlasůProblematická pokožka
Určeno proŽeny

Hodnocení

Pro zadání hodnocení musíte být přihlášen.

Napište hodnocení

Schwarzkopf BC Cell Perfector Hair Activator Fortifying Tonic 100 ml

Schwarzkopf BC Cell Perfector Hair Activator Fortifying Tonic 100 ml

30 produktů ve stejné kategorii