Nioxin TRIALKIT System 3 - sada, 150+150+50mlZobrazit větší

Nioxin TRIALKIT System 3 - sada, 150+150+50ml

Tento produkt již není na skladu

Cena:1 065 Kč

Vaše cena:423 KčSleva: 60%

NIOXIN System 3 Trial Kit sada pro mírně řídnoucí chemicky ošetřené, jemné vlasy
Hair System Trial KIT 3


3-fázový systém pro počáteční mírné řídnutí jemných chemicky ošetřených vlasů.

Pomáhá čistit, optimalizovat a pečovat o pokožku a vlasy, vytváří tak optimální prostředí pro silnější a hustější vzhled vlasů.
3-fázový systém zahrnuje:
1x Šampon Nioxin Cleanser 3 (150ml)

Čistí mazem ucpané folikuly, mastné kyseliny a zbavuje vlasovou pokožku přebytečných nečistot. Čistí a vlasy zároveň získávají silnější vzhled.
1x Revitalizér Nioxin Scalp Revitaliser Conditioner 3 (150ml)

Odlehčený kondicionér pomáhá získat pružnost a dodává vyváženou hydrataci mírně řídnoucím vlasům.
1x Ošetření pokožky Nioxin Scalp Treatment 3 (50ml)

Neoplachující péče, která obsahuje důležité antioxidanty, rostlinné výtažky a mátový olej, obnovuje okolí pokožky mírně řídnoucích vlasů.
Obsahuje technologie:

BioAMP - s cystinovými aminokyselinami a vyživujícími složkami. Pomáhá získat hustě vypadající vlasy prostřednictvím zvětšení objemu každého pramene. Snižuje padání vlasů díky eliminaci lámavosti a poškození vlasů.

Transactive Delivery System - s antioxidanty, bylinnými výtažky, vitamíny a čistícími složkami pro vyčistění folikul od mazu a environmentálních zbytků na pokožce. Vlasová pokožka bude čistá a dodávání obsažených živin k buňkám pokožky hlavy bude rovnoměrné a časové nepřerušované, a tak bude nepřerušovaný tok výživy i k vlasovým cibulkám.

Glyko Shield - s extraktem z bílého čaje, zvlhčujícími složkami, mátovým olejem a ochrannými složkami. Dodává vlasů potřebnou hydrataci a zároveň chrání barvu. Vlasy i vlasová pokožka budou obnoveny a osvěženy.

Pro dosažení maximálního účinku je třeba systém Nioxin používat kompletně, tedy všechny tři jeho části (šampon, revitalizér a ošetření). Užíváním kompletního třífázového systému dosáhnete 5 efektů pro silný a hustý vzhled vlasů:

Redukuje padání vlasů ovlivněné lámáním.
Dodává vlasům hustší vzhled.
Zesiluje vlasovou texturu.
Posiluje odolnost vlasu proti poškození.
Odstraňuje přebytečný maz z okolí folikul.

Použití:

Čistící šampon vmasírujte na pokožku a do vlhkých vlasů. pečlivě opláchněte a pokračujte revitalizérem. Revitalizér aplikujte na pokožku, nechte působit 1-3 minuty, popřípadě protáhněte do vlasových délek, opláchněte. Přípravek pro ošetření pokožky a vlasů důkladně protřepejte, aplikujte rovnoměrně přímo na umytou a revitalizovanou pokožku ze vzdálenosti 1-2 cm a vmasírujte. Neoplachujte.
Typ vlasůJemné vlasy bez objemu, Barvené vlasy, Pánské vlasy, Problematická pokožka
Určeno proŽeny, Muže

Hodnocení

Pro zadání hodnocení musíte být přihlášen.

Napište hodnocení

Nioxin TRIALKIT System 3 - sada, 150+150+50ml

Nioxin TRIALKIT System 3 - sada, 150+150+50ml

30 produktů ve stejné kategorii