Wella Koleston Perfect Innosense 60ml 0/0 PO EXPIRACIZobrazit větší

Wella Koleston Perfect Innosense 60ml 0/0 PO EXPIRACI

PO EXPIRACI

I barva na vlasy může být šetrná k vlasům a vlasové pokožce! Wella Professionals Koleston Perfect Innosense Pure Naturas představuje inovativní permanentní barvu na vlasy. Speciální složení snižuje riziko alergických reakcí. Barvy Wella Professionals Koleston Perfect Innosense Pure Naturas nabízí až 100% krytí šedin a výjimečnou intenzitu barvy. Pro dosažení nejlepších barevných výsledků vždy používejte spolu s Welloxonem Perfect, který se prodává zvlášť.

Účinky:
poskytuje 100% krytí šedin
dodává vlasům lesk a zářivé barvy
snižuje výskyt alergií
Složení:
speciální molekuly barviva – zaručují 100% krytí šedin
Typ vlasů:
Vhodné pro všechny typy vlasů, obzvláště vhodné pro citlivou pokožku hlavy.

Jak aplikovat:
Smíchejte barvu na vlasy Wella Koleston Innosense s Wella Welloxon Perfect v poměru 1:1. Při barvení na stejný nebo tmavší odstín naneste směs na kořínky a poté směrem ke konečkům. Doba působení bez dodatečného tepla 30-40 minut (s teplem 15-25 minut).
Při barvení na světlejší tón naneste směs nejdříve ke konečkům a do délek (cca 2 cm od vlasové pokožky). Doba působení bez dodatečného tepla 20 minut (s teplem 10 minut). Poté naneste směs ke kořínkům. Doba působení bez dodatečného tepla 30-40 minut (s teplem 15-25 minut).
Po uplynutí doby působení důkladně umyjte vlasy teplou vodou. Pro co nejdelší zachování intenzivního odstínu barvy následně používejte šampon pro barvené vlasy Wella Professionals a kúru po barvení Wella Professionals.

Hodnocení

Pro zadání hodnocení musíte být přihlášen.

Napište hodnocení

Wella Koleston Perfect Innosense 60ml 0/0 PO EXPIRACI

Wella Koleston Perfect Innosense 60ml 0/0 PO EXPIRACI

30 produktů ve stejné kategorii