ĽOréal barva na vlasy LUOCOLOR P0 POŠKOZENÁ KRABIČKAZobrazit větší

ĽOréal barva na vlasy LUOCOLOR P0 POŠKOZENÁ KRABIČKA

POŠKOZENÁ KRABIČKA

Vyživující gelová oxidační barva na vlasy L´Oréal Professionnel LuoColor vytváří svěží, zářivé a plastické barvy s nevšedním efektem. Vlasům zanechá jejich přirozený reliéf, dodává jemné a svěží odstíny a přirozený lesk. Barva je velmi odolná, kryje až 70% bílých vlasů a zesvětluje 2-3 odstíny.

Účinky:
kryje 70% bílých vlasů
zesvětluje o 2-3 odstíny
Složení:
perleťový nutrigel
technologie Nutrishine s olejem z hroznových jader
Jak aplikovat:
Příprava
Nasaďte si ochranné rukavice. Používejte výhradně se speciálně určeným vyvíječem LuoColor 25 (7,5%). Respektujte uvedené pokyny. Jestliže používáte shaker, otevřete ho ihned po promíchání barvy, aby nedošlo k poškození. Nepoužívejte žádné kovové pomůcky. LuoColor barvící krém se míchá v poměru 1:1,5, např. 50 ml (1 tuba) LuoColor Cream a 75 ml LuoColor 25 vyvíječe (7,5%). Pastelové odstíny mohou být míchány v poměru 1:1,5, např. 50 ml (1 tuba) LuoColor pastelový odstín a 75 ml LuoColor 25 vyvíječ (7,5%), nebo pro jemnější odstíny v poměru 1,2, např. 50 ml (1 tuba) LuoColor pastelový odstín a 100 ml LuoColor 25 vyvíječe (7,5%). Smíchejte v nekovové misce nebo v shakeru. Rozmíchejte do krémové gelovité textury.

Aplikace a oplachování
Naneste na suché neumyté vlasy. Po skončení doby působení emulgujte. Důkladně opláchněte a umyjte vlasy šamponem L´Oréal Professionnel PRO Classsics Color Shampoo.

První aplikace:
Začněte s aplikací na délce a konečcích vlasů a poté pokračujte ke kořínkům vlasů. Nechte působit 20 minut. Poté důkladně opláchněte a umyjte vlasy šamponem L´Oréal Professionnel PRO Classsics Color Shampoo.

Následující aplikace nebo první aplikace na již barvené vlasy permanentní barvou v podobném odstínu:
Pro obnovení barvy prodlužte dobu působení o 5 minut. Jestliže je předchozí barva vybledlá, prodlužte dobu působení o 10 minut. Jestliže je přechozí barva velmi vybledlá nebo měníte odstín vlasů, prodlužte odstín automaticky.

Pastelové odstíny:
Pastelové odstíny by měly být vždy nanášeny na předem odbarvené vlasy za pomoci aplikační lahve pro snadnější aplikaci. Ujistěte se, že předchozí odbarvení je rovnoměrné a vhodné pro zvolený pastelový odstín. Doba působení 5-10 minut závisí na požadované intenzitě odstínu.

Hodnocení

Pro zadání hodnocení musíte být přihlášen.

Napište hodnocení

ĽOréal barva na vlasy LUOCOLOR P0 POŠKOZENÁ KRABIČKA

ĽOréal barva na vlasy LUOCOLOR P0 POŠKOZENÁ KRABIČKA

30 produktů ve stejné kategorii