Illumina barva na vlasy 60ml - odstín 10/93 - POŠKOZENÁ KRABIČKAZobrazit větší

Illumina barva na vlasy 60ml - odstín 10/93 - POŠKOZENÁ KRABIČKA

POŠKOZENÁ KRABIČKA- PROMÁČKNUTÁ, VÝROBEK VE 100% STAVU
Výjimečně zářivá barva Illumina Color. Buďte svědky zázraku stvoření světla: Illumina Color odhalí dosud nespatřený potenciál vlasů tím, že zvýší jejich záři na maximum. Nyní můžete stvořit své vlastní světlo a vytvářet nové zářivé barevné výrazy, které rozvíří smysly a emoce každého.

S barvou Illumina Color vaše vlasy zůstanou zdravé a hebké na dotek. Barva bude působit velmi přirozeně, jako kdyby se jednalo o Vaše přirozené vlasy. Kryje do 100% šedivých vlasů s jasným výsledkem. Není doporučeno míchat s barvami Kolestron Perfect.

Postup míchání: barvy Illumina se míchají v poměru 1:1 s oxidačním krémem Velloxon Perfect.

Aplikace na odrosty: začněte barvit u kořínků. Nejdříve nanášejte na místa s největším procentem šedin. Při zesvětlování začněte nanášet na místech, kde požadujete největší zesvětlení. Doba působení: 30 - 40 min bez tepla, 15 - 25 min. s teplem.

Aplikace na celé vlasy: barvící směs aplikujte rovnou od kořínků ke konečkům. Doba působení: 30 - 40 min bez tepla, 15 - 25 min s teplem.

Krytí šedin: pro krytí do 70% šedin doporučujeme použít barvu Illumina samostatně. Pro krytí více jak 70% šedin míchejte 1:1 s přírodním odstínem.

Ošetření po barvení: po uplynutí doby působení přidejte troch teplé vody a jemně naemulgujte. Důkladně opláchněte a použijte System Professional Color Save Shampoo nebo Wella Professionals Care Color Post Treatment.

Hodnocení

Pro zadání hodnocení musíte být přihlášen.

Napište hodnocení

Illumina barva na vlasy 60ml - odstín 10/93 - POŠKOZENÁ KRABIČKA

Illumina barva na vlasy 60ml - odstín 10/93 - POŠKOZENÁ KRABIČKA

30 produktů ve stejné kategorii