Macadamia Flawless 250ml Kondicionér na mytí vlasů 6 v 1Zobrazit větší

MAC3038-08

Macadamia Flawless 250ml Kondicionér na mytí vlasů 6 v 1

Kondicionér na mytí vlasů 6 v 1.

Inovativní kondicionér na mytí vlasů 6 v 1, který čistí, vyživuje, snižuje čas vysoušení vlasů, rozplétá, zvětšuje objem a eliminuje krepatění vlasů v jednom produktu.

Inovativní receptura v podobě lehké, nemýdlové pěny, která jemně a důkladně čistí bez poškozování nebo plihnutí vlasů. Zároveň vlasy rozplétá a vlévá do vlasů výživný makadamiový olej, heřmánek, vitamín E, bílkoviny a další živiny. Vlasy budou oživeny se zdravým leskem, pružné a ovladatelné.

Použití:
Používá se na mokré vlasy. Použijte tento kondicionér na mytí vlasů 6 v 1 místo svého šamponu a kondicionéru. Lehce naemulgujte 1-2 pumpičky přípravku mezi dlaněmi. Aplikujte na vlasovou pokožku a jemně vmasírujte přes délky až po vlasové konečky. Nechte působit po dobu 5 minut a pak důkladně opláchněte. Pro dosažení nejlepších výsledků střídejte s šamponem a kondicionérem Macadamia Natural Oil.
Typ vlasůJemné vlasy bez objemu, Kudrnaté vlasy, Poškozené vlasy, Barvené vlasy, Suché vlasy, Zralé vlasy, Nepoddajné vlasy, Problematická pokožka, Blond vlasy
Určeno proŽeny

Hodnocení

Pro zadání hodnocení musíte být přihlášen.

Napište hodnocení

Macadamia Flawless 250ml Kondicionér na mytí vlasů 6 v 1

Macadamia Flawless 250ml Kondicionér na mytí vlasů 6 v 1

30 produktů ve stejné kategorii