Flawless 90ml Kondicionér na mytí vlasů 6v1Zobrazit větší

Flawless 90ml Kondicionér na mytí vlasů 6v1

Tento produkt již není na skladu

Cena:138 Kč

Kondicionér na mytí vlasů 6 v 1.

Inovativní kondicionér na mytí vlasů 6 v 1, který čistí, vyživuje, snižuje čas vysoušení vlasů, rozplétá, zvětšuje objem a eliminuje krepatění vlasů v jednom produktu.

Inovativní receptura v podobě lehké, nemýdlové pěny, která jemně a důkladně čistí bez poškozování nebo plihnutí vlasů. Zároveň vlasy rozplétá a vlévá do vlasů výživný makadamiový olej, heřmánek, vitamín E, bílkoviny a další živiny. Vlasy budou oživeny se zdravým leskem, pružné a ovladatelné.

Použití:
Používá se na mokré vlasy. Pouřijte tento Použití kondicionér na mytí vlasů 6 v 1 místo svého šamponu a kondicionéru. Lehce naemulgujte 1-2 pumpičky přípravku mezi dlaněmi. Aplikujte na vlasovou pokožku a jemně vmasírujte přes délky až po vlasové konečky. Nechte působit po dobu 5 minut a pak důkladně opláchněte. Pro dosažení nejlepších výsledků střídejte s šamponem a kondicionérem Macadamia Natural Oil.
Typ vlasůBlond vlasy, Jemné vlasy bez objemu, Kudrnaté vlasy, Poškozené vlasy, Barvené vlasy, Suché vlasy, Zralé vlasy, Nepoddajné vlasy, Problematická pokožka
Určeno proŽeny

Hodnocení

Pro zadání hodnocení musíte být přihlášen.

Napište hodnocení

Flawless 90ml Kondicionér na mytí vlasů 6v1

Flawless 90ml Kondicionér na mytí vlasů 6v1

30 produktů ve stejné kategorii