Tangle Teezer Compact Styler Black & Gold kartáč na vlasyZobrazit větší

Tangle Teezer Compact Styler Black & Gold kartáč na vlasy

> 10 ks skladem

Cena:352 Kč

Vaše cena:275 KčSleva: 22%

Hlídat tento produkt

Prosím zadejte vaši emailovou adresu

Kompaktní kartáč na Vlasy Tangle TEEZER Gold Rush je kartáč, při kterém nepocítíte při česání žádné tahání! Speciální štětiny mají ojedinělou schopnost ohnout se nad zacuchaným místem. Kompaktní cestovní balení kartáče Tangle Teezer - obsahuje plastový kryt na štětinky, kter chrání štěniny před poškozením a to i v případě pádu. Hřeben Tangle Teezr je ideální volbou do tašky nebo kabelky.

Pevnější, zdravější a zářivější vlasy můžou být Vaše, když se zbavíte vlasových zlozvyků. Všechny ty roky tahání a trhání zamotaných uzlů z Vašich vlasů špatnými kartáči způsobilo nezvratné změny ve vlasové kutikule – aniž jste o tom věděli.

Vaše vlasy se mohou stát opravdovou korunou krásy jednoduchým krokem – a to používáním Tangle Teezeru, profesionálního kartáče, pokaždé, když si češete vlasy. Tento jednoduchý krok zaručí konec kolotoče poničených vlasů – množství vlasů v kartáči po česání Vám toho bude důkazem.

Během pravidelného používání kartáče sami uvidíte a ucítíte změnu. Přirozená pevnost, tvar a lesk se vrátí Vašim vlasům.

Pri česaní kefou Tangle TEEZER Compact nepocítite žiadne ťahanie! Špeciálne štetiny majú ojedinelú schopnosť ohnúť sa nad zacuchaným miestom. Kompaktný cestovné balenie kefy Tangle Teezer - obsahuje plastový kryt na štetinky, ktorý chráni štěniny pred poškodením a to aj v prípade pádu. Hrebeň Tangle Teezr je ideálnou voľbou do tašky alebo kabelky.

Pevnejšie, zdravšie a žiarivejšie vlasy môžu byť Vaše, keď sa zbavíte vlasových zlozvykov. Všetky tie roky ťahania a trhanie zamotaných uzlov z Vašich vlasov zlými kefami spôsobilo nezvratné zmeny vo vlasovej kutikule - bez ste o tom vedeli.

Vaše vlasy sa môžu stať skutočnou korunou krásy jednoduchým krokom - a to používaním Tangle Teezeru, profesionálneho kefy, zakaždým, keď si češete vlasy. Tento jednoduchý krok zaručí koniec kolotoče zničených vlasov - množstvo vlasov v kefe po česaní Vám toho bude dôkazom.
Sami uvidíte a ucítite zmenu pri pravidelnom používaní kefy. Prirodzená pevnosť, tvar a lesk sa vráti Vašim vlasom.

Použití: rychlé a jednoduché a takové je rozčesávání s kartáči Tangle Teezer. Konečně už nemáte problém před zrcadlema můžete zamilovat do svých vlasů.
Typ vlasůSuché vlasy, Jemné vlasy bez objemu, Blond vlasy, Poškozené vlasy, Nepoddajné vlasy, Kudrnaté vlasy, Problematická pokožka, Barvené vlasy, Zralé vlasy
Určeno proŽeny, Děti

Hodnocení

Pro zadání hodnocení musíte být přihlášen.

Napište hodnocení

Tangle Teezer Compact Styler Black & Gold kartáč na vlasy

Tangle Teezer Compact Styler Black & Gold kartáč na vlasy

30 produktů ve stejné kategorii