Tangle Teezer Compact Candy Stripes limitovaná edice rozčesávací kartáč na vlasyZobrazit větší

Tangle Teezer Compact Candy Stripes limitovaná edice rozčesávací kartáč na vlasy

> 10 ks skladem

Cena:352 Kč

Vaše cena:235 KčSleva: 33%

Tangle Teezer - Compact
Hello Kitty Candy pruhovaná

Inovativní kartáč Tangle Teezer Compact pro rozčesávání zacuhaných vlasů. Kompaktní verze kartáče Tangle Teezer má stejné skvělé vlastnosti jako jeho původní podoba, navíc však štětinky chrání plastový kryt, nehrozí tedy poškození. Celkově je o něco menší - tím pádem i skladnější. Prostě ideální na cesty. Tangle Teezer funguje jako žádný jiný kartáč nebo hřeben. Jeho štětiny jsou speciálně rozvrhnuté a mají ojedinělou schopnost přesně se ohnout nad zacuchaným místem. Při použití vlasy konečně zůstávají tam, kde mají být.

Tahání a trhání zamotaných vlasových uzlů špatnými kartáči způsobuje nevratné změny ve vlasové kutikule – aniž by jste o tom věděli. Přirozená obranyschopnost vlasů je poškozena, a proto jsou křehčí a ztrácí přirozený tvar a objem. Lesk a zářivost se vytratí. Nakonec zůstanou unavené a mdlé vlasy. Při pravidelném používání uvidíte a ucítíte změnu. Přirozená pevnost, tvar a lesk se navrátí. A Tangle Teezer Compact představuje neodmyslitelnou pomoc na cestě k nápravě.
Typ vlasůBarvené vlasy, Jemné vlasy bez objemu, Nepoddajné vlasy, Suché vlasy, Poškozené vlasy, Blond vlasy, Kudrnaté vlasy, Problematická pokožka, Zralé vlasy
Určeno proŽeny, Děti

Hodnocení

Pro zadání hodnocení musíte být přihlášen.

Napište hodnocení

Tangle Teezer Compact Candy Stripes limitovaná edice rozčesávací kartáč na vlasy

Tangle Teezer Compact Candy Stripes limitovaná edice rozčesávací kartáč na vlasy

30 produktů ve stejné kategorii