Kallos krémový oxidant parfémovaný OXI 6% 1000mlZobrazit větší

Kallos krémový oxidant parfémovaný OXI 6% 1000ml

> 10 ks skladem

Cena:92 Kč

Vaše cena:71 KčSleva: 23%

Kallos krémový oxidant parfémovaný 6%.Tradiční parfémovaná oxidační emulze určená na přípravu barvy a melíru s možností dosáhnout až 2 stupně zesvětlení. Její jemná krémová konzistence zabezpečí kvalitu přípravy, aplikace a zpracování a účinně napomáhá k požadovanému výsledku.

Obsah peroxidu 6%.

Určená na profesionální použití.

Kompaktibilní se všemi barvami.

Tento typ peroxidů je charakteristický svou vůní, kterou si ihned zamilujete Kallos oxidanty mají ve svém složení potřebné látky k tomu, aby vaše vlasy dokázali zesvětlit, avšak zároveň je nepoškozují. Peroxidy Kallos obsahují různé procenta samotné látky, která se postará o zesvětlení. Je však nutné namíchat je ve správném poměru a ve správném množství. Díky krémové konzistenci dokážete kvalitně připravit, zpracovat a aplikovat peroxid na vlasy. V podstatě tento typ peroxidů můžete kombinovat se všemi barvami, přičemž je jich netřeba selektovat podle odstínu či jiných parametrů.

1000 ml
Typ vlasůBarvené vlasy, Nepoddajné vlasy, Blond vlasy, Poškozené vlasy, Suché vlasy, Jemné vlasy bez objemu, Zralé vlasy, Kudrnaté vlasy, Problematická pokožka
Určeno proŽeny

Hodnocení

Pro zadání hodnocení musíte být přihlášen.

Napište hodnocení

Kallos krémový oxidant parfémovaný OXI 6% 1000ml

Kallos krémový oxidant parfémovaný OXI 6% 1000ml

18 produktů ve stejné kategorii