Invisibobble Power Crystal Clear vlasové gumičky průhledné 3ksZobrazit větší

Invisibobble Power Crystal Clear vlasové gumičky průhledné 3ks

> 10 ks skladem

Cena:119 Kč

Vaše cena:79 KčSleva: 34%

Invisibobble Power je zesílená varianta klasické gumičky Invisibobble Original. Je vhodná pro velmi husté a objemné vlasy nebo při náročných aktivitách, např. při sportu. Intenzivnější spirálový tvar poskytne vašim vlasům 100% spolehlivý účes aniž by je poškodil.

Gumička do vlasů Invisibobble specifického tvaru pro ženy, které rády a často nosí své dlouhé vlasy stažené do culíku. Gumička připomíná svým tvarem telefonní šňůru. Vytváří na vlasy po obvodu culíku nerovnoměrný tlak a vlasy tak drží bez příliš silného sevření. Oproti běžné gumičce je tak vlasům ponecháno více prostoru a po rozpuštění vlasů na nich nejsou patrné žádné otisky.

Gumičku Invisibobble můžete nosit celý den a nebude vás z ní bolet hlava, jak se to u běžných gumiček často stává. Díky svému tvaru gumička vlasy sice pevně svírá, ale nevytahuje je ani nijak nenapíná pokožku hlavy. Běžné gumičky díky kovovým spojům často tahají a vytrhávají vlasy. Gumičky Invisibobble mají konce sletované a jejich přechod je hladký. Invisiboble je tak k vlasům velmi šetrná.

Invisibobble využijete pro každodenní nošení, v práci, při sportu, v posilovně a můžete ji mít kdykoliv při sobě, protože pokud ji zrovna nemáte ve vlasech, hodí se i jako stylový náramek.

Toto balení obsahuje 3ks.
Určeno proDěti, Ženy

Hodnocení

Pro zadání hodnocení musíte být přihlášen.

Napište hodnocení

Invisibobble Power Crystal Clear vlasové gumičky průhledné 3ks

Invisibobble Power Crystal Clear vlasové gumičky průhledné 3ks

30 produktů ve stejné kategorii