Schwarzkopf Professional melírovací barva na vlasy Igora Royal Fashion Lights 60mlZobrazit větší

Schwarzkopf Professional melírovací barva na vlasy Igora Royal Fashion Lights 60ml

> 10 ks skladem

Cena:181 Kč

Vaše cena:132 KčSleva: 27%

IGORA ROYAL FASHION LIGHTS: L - 00 Kód: SCH1635245 Změnit

Permanentní barva na vlasy.

Vzorník zobrazit ZDE

Fashion Lights nabízí podkategorii melírovacích barev, které poskytují maximální kontrast a maximální zesvětlení pro zářivé barvy, opět pouze v jediném kroku.
Brilantní barvy Igora Royal obsahují jedinečný Color Crystal Complex, díky kterému dosahují mnohem lepších výsledků barvení. Igora Royal představuje velmi vyváženou směs módních a přirozených odstínů. Má mnoho výhod tam, kde se jedná o překrytí bílých vlasů, intenzitu barvy a zesvětlení.
Okouzlete své okolí pravou barvou v plné kráse s novou novou érou Igora Royal, která vám splní jakékoliv přání týkající se barvení, bez ohledu na typ vlasů, váš styl či věk. Očekávejte perfektní krytí na perfektní krytí bílých vlasů a nejvyšší sytost módních odstínů. Nová Igora Royal poskytne vašim vlasům dokonale sjednocenou barvu dokonce i na porézních a poškozených vlasech. Už se nemusíte bát rychlému vyblednutí barvy. Díky pokrokovým technologiím zajistí vašim vlasům až o 50% delší zachování barvy a o 25% lepší zářivost.

Použití:

Míchání:
Výběr správného olejového developeru: * 12%/40 Vol. = moderní melírování
Míchací poměr: 1:1 (např. 60ml barvy na vlasy Igora Royal + 60 ml Igora Royal Oil Developer)
Speciální zesvětlení: zesvětlení o 4-5 stupňů, používá se olejový developer 12%/40 Vol. a míchací poměr 1:2 např. 30ml barvy na vlasy Igora Royal + 60 ml Igora Royal Oil Developer)

Aplikace:
Aplikujte na suché, nemyté vlasy.
Aplikace na dosud nebarvené vlasy: Nejprve aplikujte do středních délek a konečků. Po 10-15 minutách aplikujte ke kořínkům.
Aplikace na odrosty: Nejprve aplikujte ke kořínkům na oblast odrostů. Po 15-30 minutách pomocí duální aplikace naneste do středních délek a konečků.

Doba působení: 10-30 minut = olejový developer 3%/10 Vol; 30-45 minut = ostatní olejové developery.

Oplachování: Vytvořte amulzi a důkladně opláchněte. Umyjte vlasy bezsulfátovým šamponem pro barvené vlasy Color Freeze a použijte kondicionér nebo kúru.

Pozor: Pro aplikaci barvy je třeba developer Schwarzkopf Igora Royal Developer, který prodáváme zvlášť.

Vzorník zobrazit ZDE
Typ vlasůSuché vlasy, Kudrnaté vlasy, Barvené vlasy, Jemné vlasy bez objemu, Blond vlasy, Poškozené vlasy, Zralé vlasy, Nepoddajné vlasy
Určeno proŽeny

Hodnocení

Pro zadání hodnocení musíte být přihlášen.

Napište hodnocení

Schwarzkopf Professional melírovací barva na vlasy Igora Royal Fashion Lights 60ml

Schwarzkopf Professional melírovací barva na vlasy Igora Royal Fashion Lights 60ml

6 produktů ve stejné kategorii