Ghd Air Hair Dryer KitZobrazit větší

Ghd Air Hair Dryer Kit

Tento produkt již není na skladu

Cena:4 600 Kč

Vaše cena:3 499 KčSleva: 24%

GHD - Air
Dryer Kit

Profesionální sada pro vysoušení a styling vlasů GHD Air s difusérem, kartáčem a klipsy.

Air Dryer Kit Obsahuje:
- GHD Air iontový vysoušeč vlasů:
Nový profesionální vysoušeč vlasů GHD Air je dokonalé spojení designu a profesionálního výkonu. Mimořádně rychlé vysoušení se snadným ovládáním. Fén představuje vše, co jste kdy potřebovali k vytvoření dokonalého atraktivního účesu.
Profesionální střídavý motor s dlouhou životností, zaručuje rychlé a výkonné vysoušení. Moderní iontová technologie redukuje kadeření vlasů a zajišťuje jejich hebkost a poddajnost. Po zmáčknutí tlačítka zchlazení, silný proud studeného vzduchu okamžitě zafixuje Váš účes. Pomocí GHD Air vytvoříte rozmanité účesy a získáte profesionální kontrolu nad svými vlasy.
Iontová technologie zkracuje dobu sušení a tím zmenšuje poškození vlasu horkem. Tato technologie také omezuje statickou elektřinu vlasů. Vlasy jsou po použití lesklé, zdravé a hladké.

Použití:
1. Upravte si výkon a teplotu dle vlastního uvážení
2. Vlasy vysoušejte ze vzdálenosti cca 20-30 cm

- GHD Air difuzér:
Ghd Air Difuzér lze nasadit na každý fén ghd Air a dodá Vám zcela nové stylingové možnosti. Snadno vytváří vlny a kudrliny. Zajišťuje hebkost, jemnost a poddajnost vlasů

- GHD Natural Bristle Radial kulatý kartáč
GHD Natural Bristle Radial kartáč s přírodními štětinami pro střední až dlouhé vlasy. Ideální pro dosažení perfektního stylingu. Vysoce kvalitní přírodní štětiny vlasy vyhlazují a umožňují jejich snadné tvarování. Rukojeť je potažená protiskluzovým materiálem. Kartáč je vyrobený ze dřeva.


Určeno proMuže, Ženy

Hodnocení

Pro zadání hodnocení musíte být přihlášen.

Napište hodnocení

Ghd Air Hair Dryer Kit

Ghd Air Hair Dryer Kit

27 produktů ve stejné kategorii