Fén CARUSO 2000-2200W BABYLISS PROZobrazit větší

BB6500E

Fén CARUSO 2000-2200W BABYLISS PRO

 
BaByliss PRO, vysoce výkonný AC elektromotor s dlouhou životností vyrobený v Itálii.  
Odborníci navrhli ergonomickou rukojeť tak, aby padla do dlaně, uvolnilo se svalové napětí předloktí, poskytla lepší ovladatelnost a snížilo se zatížení  Vysoce precizní nastavení pohyblivých částí pro snížení hlučnosti.
Prvky motoru navrženy jako tlumící.
Design ventilátoru, který zabraňuje namotání vlasů a minimalizuje tak zablokování vlasy.
Dokonale směrovaný proud vzduchu: optimalizuje dobu a koeficient sušení a dosahuje tak nejefektivnějšího sušení  6 stupňů nastavení teploty a rychlosti.
Tlačítko studeného vzduchu  Exkluzivní zadní filtr BaByliss PRO, snímatelný pro snadné čištění  Ultra tenké tvarovací nástavce zajišťují optimální koncentraci proudu vzduchu: 
- Jeden 6 x 60 mm rovný pro dokonalé vyhlazení díky tlaku působícímu na prameny vlasů.          
- Jeden 6 x 70 mm zkosený pro rozčesávání. Jeho lehce zkosený tvar dokonale vyhovuje konturám kartáče VENTURIHO EFEKT: aerodynamický jev, který působí zrychlení proudu vzduchu a tím posiluje výkon o 20%. Ionizující verze: Centrální iontový generátor: 50 milionů negativních iontů na cm32,7m profesionální napájecí šňůra  Venturiho efekt + 20 % výkonu  
Typ vlasůZralé vlasy, Problematická pokožka, Suché vlasy, Kudrnaté vlasy, Poškozené vlasy, Jemné vlasy bez objemu, Nepoddajné vlasy, Blond vlasy, Barvené vlasy
Určeno proŽeny

Hodnocení

Pro zadání hodnocení musíte být přihlášen.

Napište hodnocení

Fén CARUSO 2000-2200W BABYLISS PRO

Fén CARUSO 2000-2200W BABYLISS PRO

28 produktů ve stejné kategorii