DTANGLER Dtangler Blue UnicornZobrazit větší

DTANGLER Dtangler Blue Unicorn

> 10 ks skladem

Cena:199 Kč

Vaše cena:138 KčSleva: 31%

Přestaňte se trápit se zacuchanými vlasy, rozčesávací kartáč Dtangler si s nimi hravě poradí! Rozčesávání tak bude pohodlnější a jednodušší.

Technologie: Štětiny kartáče Dtangler jsou speciálně rozvrhnuté a mají jedinečnou schopnost ohnout se nad zacuchaným místem. Vzhledem k tomu, že jsou blízko u sebe, pomáhají uhlazovat vnější vrstvu vlasové kutikuly. Výsledkem jsou zdravé vlasy s oslnivým leskem.

VÝHODY: Během chvilky jemně a bez námahy rozčeše i ty nejzacuchanější vlasy. Skvěle padne do každé ruky, má praktickou rukojeť. Lze jej použít na mokré i suché vlasy. Vhodný pro všechny typy a délky vlasů. Ideální pro rozčesání dětských vlasů. Obnovuje přirozenou pevnost a lesk vlasů.

DOPORUČENÍ: Odkládejte kartáč zuby nahoru, zabráníte jejich poškození. Po použití jakéhokoliv přípravku opláchněte kartáč teplou vodou a nechejte jej volně uschnout (nedávejte jej např. na radiátor). K čištění používejte mýdlovou vodu a lehce jej jednou týdně očistěte.
Typ vlasůBarvené vlasy, Jemné vlasy bez objemu, Nepoddajné vlasy, Problematická pokožka, Zralé vlasy, Blond vlasy, Kudrnaté vlasy, Poškozené vlasy, Suché vlasy
Určeno proDěti

Hodnocení

Pro zadání hodnocení musíte být přihlášen.

Napište hodnocení

DTANGLER Dtangler Blue Unicorn

DTANGLER Dtangler Blue Unicorn

28 produktů ve stejné kategorii