InvisiBobble Original Circus gumičky do vlasů 3 ks (Hawkwardly)Zobrazit větší

InvisiBobble Original Circus gumičky do vlasů 3 ks (Hawkwardly)

Tento produkt již není na skladu

Cena:139 Kč

Vaše cena:85 KčSleva: 39%

Nová řada gumiček do vlasů Original přináší kolekci jedinečných barev, které jsou šetrné k životnímu prostředí. Vítejte ve světe Invisibobble Circus! Představujeme vám čtyři nové barvy, které jsou tou správnou volbou pro léto.

Gumička do vlasů Invisibobble je vhodná pro ženy, které rády a často nosí své dlouhé vlasy stažené do culíku. Gumička připomíná svým tvarem telefonní šňůru. Vytváří na vlasy po obvodu culíku nerovnoměrný tlak a vlasy tak drží bez příliš silného sevření. Oproti běžné gumičce je tak vlasům ponecháno více prostoru a po rozpuštění vlasů na nich nejsou patrné žádné otisky. Invisibobble využijete pro každodenní nošení, v práci, při sportu, v posilovně a můžete ji mít kdykoliv při sobě, protože pokud ji zrovna nemáte ve vlasech, hodí se i jako stylový náramek.

Gumičku Invisibobble můžete nosit celý den a nebude vás z ní bolet hlava, jak se to u běžných gumiček často stává. Díky svému tvaru gumička vlasy sice pevně svírá, ale nevytahuje je ani nijak nenapíná pokožku hlavy. Běžné gumičky díky kovovým spojům často tahají a vytrhávají vlasy. Gumičky Invisibobble mají konce sletované a jejich přechod je hladký. Invisiboble je tak k vlasům velmi šetrná.

Toto balení obsahuje 3ks.
Určeno proŽeny, Děti

Hodnocení

Pro zadání hodnocení musíte být přihlášen.

Napište hodnocení

InvisiBobble Original Circus gumičky do vlasů 3 ks (Hawkwardly)

InvisiBobble Original Circus gumičky do vlasů 3 ks (Hawkwardly)

30 produktů ve stejné kategorii