BK Kondicionér ROSE & HIBISCUS 300 mlZobrazit větší

BK2097

BK Kondicionér ROSE & HIBISCUS 300 ml

CONDITIONER ROSE & HIBISCUS

Kondicionér se zvýšeným obsahem keratinu. Posiluje vlasová vlákna, podporuje přirozenou barvu vlasů a hydratuje vlasovou pokožku.

Aktivní látky:

Panthenol - má příznivý vliv na kvalitu a růst vlasů, zlepšuje jejich lesk a ohebnost. Chrání vlasy před mechanickým poškozením a obecně zvyšuje jejich odolnost vůči škodlivým vlivům okolního prostředí a zátěži při česání, fénování a ondulaci.
Hydrolyzed Keratin - se výrazně podílí na hloubkové regeneraci poškozených vlasů. Sirné aminokyseliny z hydrolyzátu umožní chemické obnovení pojivových sirných můstků ve vlasech a tím je zpevní a zregenerují.
Rosa Cantifolia - má silné antibakteriální, antiseptické, detoxikační, antioxidační, dermatoprotektivní a protizánětlivé účinky.
Hibiscus Rosa Sinensis - má příznivý vliv na citlivou nebo podrážděnou pokožku hlavy. Zabraňuje podráždění pokožky, ozdravuje vlasovou pokožku, harmonizuje produkci kožního mazu.

Cucumis Sativus Fruit Extract - má vysoký obsah minerálních látek, má hydratační účinky.
Vitamín E - je antioxidant s blahodárnými účinky k regeneraci a stimulaci vlasové pokožky. Chrání buňky proti stárnutí. Podporuje krevní oběh na pokožce hlavy, což vede k podpoře růstu vlasů a eliminaci vypadávání. Tento vitamín řada odborníků považuje za nejdůležitější v oblasti kvalitní péče o vlasy.

Aplikace: Na mokré vlasy naneste rovnoměrně potřebné množství kondicionéru a důkladně zapracujte. Nechte 2 minuty působit, vlasy rozčesejte a následně opláchněte teplou vodou.

Obsah: 300 ml

Hodnocení

Pro zadání hodnocení musíte být přihlášen.

Napište hodnocení

BK Kondicionér ROSE & HIBISCUS 300 ml

BK Kondicionér ROSE & HIBISCUS 300 ml

30 produktů ve stejné kategorii