BK Hair Lotion ROSE & HIBISCUS 100 mlZobrazit větší

BK2098

BK Hair Lotion ROSE & HIBISCUS 100 ml

HAIR LOTION ROSE & HIBISCUS

Ošetřující sérum s keratinovým komplexem. Chrání vlasy před poškozením a podporuje jejich přirozenou barvu.

Aktivní látky:
Panthenol - má příznivý vliv na kvalitu a růst vlasů, zlepšuje jejich lesk a ohebnost. Chrání vlasy před mechanickým poškozením a obecně zvyšuje jejich odolnost vůči škodlivým vlivům okolního prostředí a zátěži při česání, fénování a ondulaci.
Hydrolyzed Keratin - se výrazně podílí na hloubkové regeneraci poškozených vlasů. Sirné aminokyseliny z hydrolyzátu umožní chemické obnovení pojivových sirných můstků ve vlasech a tím je zpevní a zregenerují.
Rosa Cantifolia - má silné antibakteriální, antiseptické, detoxikační, antioxidační, dermatoprotektivní a protizánětlivé účinky.
Hibiscus Rosa Sinensis - má příznivý vliv na citlivou nebo podrážděnou pokožku hlavy. Zabraňuje podráždění pokožky, ozdravuje vlasovou pokožku, harmonizuje produkci kožního mazu.
Cucumis Sativus Fruit Extract - má vysoký obsah minerálních látek, má hydratační účinky.
Vitamín E - je antioxidant s blahodárnými účinky k regeneraci a stimulaci vlasové pokožky. Chrání buňky proti stárnutí. Podporuje krevní oběh na pokožce hlavy, což vede k podpoře růstu vlasů a eliminaci vypadávání. Tento vitamín řada odborníků považuje za nejdůležitější v oblasti kvalitní péče o vlasy.

Aplikace: Na mokré vlasy naneste potřebné množství přípravku a důkladně do vlasů vmasírujte. Neoplachujte!

Objem: 300 ml
Typ vlasůPoškozené vlasy, Blond vlasy, Jemné vlasy bez objemu, Suché vlasy, Barvené vlasy, Problematická pokožka, Kudrnaté vlasy, Nepoddajné vlasy
Určeno proŽeny

Hodnocení

Pro zadání hodnocení musíte být přihlášen.

Napište hodnocení

BK Hair Lotion ROSE & HIBISCUS 100 ml

BK Hair Lotion ROSE & HIBISCUS 100 ml

30 produktů ve stejné kategorii