BaByliss Pro Fén na vlasy Ionic 2100W BAB6350IPE FIALOVÝZobrazit větší

BaByliss Pro Fén na vlasy Ionic 2100W BAB6350IPE FIALOVÝ

Tento produkt již není na skladu

Cena:1 216 Kč

Vaše cena:849 KčSleva: 30%

Hlídat tento produkt

Prosím zadejte vaši emailovou adresu

Krásný módní fén s ionizací, ve fialové barvě. Jeho další předností je nízká hmotnost (490g) a ergonomický tvar pro snížení napětí předloktí. Profesionální AC motor s dlouhou životností a vynikající rychlostí proudu vzduchu.

Ionizace: tento vysoušeč vlasů je vybaven centrálním generátorem záporných iontů, který dokáže vytvořit výjimečný objem několika milionů iontů na cm3 . Vlasy jsou od přírody nabity kladně. Během vysoušení se tento kladný náboj zvětšuje. Vytváří statickou elektřinu, která tlačí na vlasové šupiny, a ty se od sebe navzájem vzdalují. Povrch vlasů se tak stává hrubým a jejich vzhled je matný. Záporné ionty vyvíjené tímto fénem neutralizují kladný náboj a odstraní z vlasů veškerou statickou elektřinu. Vlasové kutikuly jsou dokonale uzavřeny, proto jsou vlasy pružné, lesklé a snadno se upravují. Je rovněž prokázáno, že iotová technologie znásobuje účinek produktů péče o vlasy.

Výkon 2100W; rychlost vzduchu 130 km/h; úzký koncentrátor (6x70 mm); studená vlna; 2 volby proudu vzduchu a teploty; odnímatelná zadní mřížka pro snadné čištění; 2,7m dlouhý kabel; 230V.
Typ vlasůKudrnaté vlasy, Poškozené vlasy, Jemné vlasy bez objemu, Nepoddajné vlasy, Blond vlasy, Barvené vlasy, Zralé vlasy, Problematická pokožka, Suché vlasy
Určeno proŽeny

Hodnocení

Pro zadání hodnocení musíte být přihlášen.

Napište hodnocení

BaByliss Pro Fén na vlasy Ionic 2100W BAB6350IPE FIALOVÝ

BaByliss Pro Fén na vlasy Ionic 2100W BAB6350IPE FIALOVÝ

30 produktů ve stejné kategorii