Nákupní košík
  je prázdný
 
image
line
DÁRKOVÉ BALÍČKY
AKCE
DÁRKOVÉ POUKÁZKY
BIO
BaBylissPRO
BATISTE - suché šampony
BRAZIL KERATIN
BRISCHE-doprodej
CERA - žehličky, fény
DETANGLER - kartáče
DTANGLER - kartáče
DTANGLER BAND - GUMIČKY
EOS -péče o rty a ruce
GOLDWELL
INVISIBBOBLE - gumičky
KALLOS
KÉRASTASE
KOKEN-černá pleťová maska
L´ORÉAL PROFESSIONNEL
LISAP-TOTÁLNÍ VÝPRODEJ
LONDA
LINZICLIP - skřipce
MACADAMIA
MATRIX a BIOLAGE
NIOXIN
OLAPLEX
OSTER-strojek na vlasy
PARLUX
REDKEN
SEBASTIAN
SCHWARZKOPF
TANGLE TEEZER
  ->ELITE
  ->COMPACT
  ->AQUA
  ->FLOWER POT
  ->ORIGINAL
TERMIX- kartáče
WELLA
YODEYMA PARFÉMY
CESTOVNÍ BALENÍ
KADEŘNICKÉ POMŮCKY
PODLE TYPU VLASŮ
line
image
image
image
Máte otázku?
Rádi Vám odpovíme
image
image
image
image
Kontrolní otázka: 4 + 3 =
image
image
image
line
image
image
image
Ochrana vlasů v zimě...

 

Zima dává nejenom nám, ale i našim vlasům pěkně zabrat, a proto jsme pro Vás sepsali několik tipů, se kterými dáte zimě co proto! :)

1) Vyhněte se fénování. Pokud je to možné a máte více času, nechte vlasy samovol
Více....
image

line
image
COMPACT
TANGLE TEEZER  
image
lineRight
lineBottom
Tangle Teezer Compact Styler Black & Gold kartáč na vlasy
Tangle Teezer
Dostupnost:  8 ks
TT03ZLK
Cena:  352 Kč  Sleva: 22 %
Vaše cena: 275 Kč
 
Množství:    

image
Kompaktní kartáč na Vlasy Tangle TEEZER Gold Rush je kartáč, při kterém nepocítíte při česání žádné tahání! Speciální štětiny mají ojedinělou schopnost ohnout se nad zacuchaným místem. Kompaktní cestovní balení kartáče Tangle Teezer - obsahuje plastový kryt na štětinky, kter chrání štěniny před poškozením a to i v případě pádu. Hřeben Tangle Teezr je ideální volbou do tašky nebo kabelky.

Pevnější, zdravější a zářivější vlasy můžou být Vaše, když se zbavíte vlasových zlozvyků. Všechny ty roky tahání a trhání zamotaných uzlů z Vašich vlasů špatnými kartáči způsobilo nezvratné změny ve vlasové kutikule – aniž jste o tom věděli.

Vaše vlasy se mohou stát opravdovou korunou krásy jednoduchým krokem – a to používáním Tangle Teezeru, profesionálního kartáče, pokaždé, když si češete vlasy. Tento jednoduchý krok zaručí konec kolotoče poničených vlasů – množství vlasů v kartáči po česání Vám toho bude důkazem.

Během pravidelného používání kartáče sami uvidíte a ucítíte změnu. Přirozená pevnost, tvar a lesk se vrátí Vašim vlasům.

Pri česaní kefou Tangle TEEZER Compact nepocítite žiadne ťahanie! Špeciálne štetiny majú ojedinelú schopnosť ohnúť sa nad zacuchaným miestom. Kompaktný cestovné balenie kefy Tangle Teezer - obsahuje plastový kryt na štetinky, ktorý chráni štěniny pred poškodením a to aj v prípade pádu. Hrebeň Tangle Teezr je ideálnou voľbou do tašky alebo kabelky.

Pevnejšie, zdravšie a žiarivejšie vlasy môžu byť Vaše, keď sa zbavíte vlasových zlozvykov. Všetky tie roky ťahania a trhanie zamotaných uzlov z Vašich vlasov zlými kefami spôsobilo nezvratné zmeny vo vlasovej kutikule - bez ste o tom vedeli.

Vaše vlasy sa môžu stať skutočnou korunou krásy jednoduchým krokom - a to používaním Tangle Teezeru, profesionálneho kefy, zakaždým, keď si češete vlasy. Tento jednoduchý krok zaručí koniec kolotoče zničených vlasov - množstvo vlasov v kefe po česaní Vám toho bude dôkazom.
Sami uvidíte a ucítite zmenu pri pravidelnom používaní kefy. Prirodzená pevnosť, tvar a lesk sa vráti Vašim vlasom.

Použití: rychlé a jednoduché a takové je rozčesávání s kartáči Tangle Teezer. Konečně už nemáte problém před zrcadlema můžete zamilovat do svých vlasů.
image
image
image