Nákupní košík
  je prázdný
 
image
line
DÁRKOVÉ BALÍČKY
AKCE
DÁRKOVÉ POUKÁZKY
BIO
BaBylissPRO
BATISTE - suché šampony
BRAZIL KERATIN
BRISCHE-doprodej
CERA - žehličky, fény
DETANGLER - kartáče
DTANGLER - kartáče
DTANGLER BAND - GUMIČKY
EOS -péče o rty a ruce
GOLDWELL
INVISIBBOBLE - gumičky
KALLOS
KÉRASTASE
KOKEN-černá pleťová maska
L´ORÉAL PROFESSIONNEL
LISAP-TOTÁLNÍ VÝPRODEJ
  ->CHEMIE
  ->BARVY NA VLASY
LONDA
LINZICLIP - skřipce
MACADAMIA
MATRIX a BIOLAGE
NIOXIN
OLAPLEX
OSTER-strojek na vlasy
PARLUX
REDKEN
SEBASTIAN
SCHWARZKOPF
TANGLE TEEZER
TERMIX- kartáče
WELLA
YODEYMA PARFÉMY
CESTOVNÍ BALENÍ
KADEŘNICKÉ POMŮCKY
PODLE TYPU VLASŮ
line
image
image
image
Máte otázku?
Rádi Vám odpovíme
image
image
image
image
Kontrolní otázka: 2 + 5 =
image
image
image
line
image
image
image
Ochrana vlasů v zimě...

 

Zima dává nejenom nám, ale i našim vlasům pěkně zabrat, a proto jsme pro Vás sepsali několik tipů, se kterými dáte zimě co proto! :)

1) Vyhněte se fénování. Pokud je to možné a máte více času, nechte vlasy samovol
Více....
image

line
image
BARVY NA VLASY
LISAP-TOTÁLNÍ VÝPRODEJ  
image
lineRight
lineBottom
Barva na vlasy LK ANTI AGE 100ml
LISAP Laboratori Cosmetici S.p.a
Dostupnost:  Více jak 10ks
LIS1205236511
Cena:  137 Kč  Sleva: 82 %
Vaše cena: 24 Kč
 
Množství:    

image
- BARVA NA VLASY LK ANTI AGE 100ml

Profesionální barva na vlasy s nízkým obsahem amoniaku, která neztmavuje špičky a dodává vlasům velmi intenzivní zářivost. Barva LK Anti-Age zajišťuje 100% krytí šedivých vlasů. Má rovnoměrné a dlouhotrvající účinky, vyznačuje se vysokým leskem a hydratuje barvený vlas.

MÍCHACÍ POMĚR: 1 : 1 Míchat s oxidanty 20/30 Vol. Doba působení je 30 minut.

ZPŮSOB APLIKACE: Barvy se nanášejí na suché vlasy. Používejte ochranné rukavice. Po uplynutí doby působení vlasy nejdříve důkladně propláchněte vodou a umyjte šamponem Phase 2 – After Color Equalizer a zakončete kondicionérem Phase 3 – After Color Balancer.

- BARVA LK HI-RED MIX (ČERVENÉ ODSTÍNY, MIX TÓNY) 60ml

POUŽITÍ: Smíchejte 50 ml barvy LK Anti-Age (1/2 tuby) + 15 ml barvy LK Hi-Red-MIX (1/4 tuby) + 50 ml Peroxidu 20/30Vol (podle toho, jak intenzivní odstín chcete dosáhnout). Doba působení je 35 minut.

ZPŮSOB APLIKACE: Směs naneste na suché vlasy. Při aplikaci používejte ochranné rukavice. Po uplynutí doby působení vlasy nejdříve důkladně propláchněte vodou a umyjte šamponem Phase 2 – After Color Equalizer a zakončete kondicionérem Phase 3 – After Color Balancer.

- BARVA LK FLASH CONTRAST (BAREVNÝ MELÍR) 60ml

Moderní technologie melírování bez předchozího odbarvení za 15 až 35 minut (dle typu vlasů a hloubky odstínů). Nový produkt, díky němu můžeme realizovat nové trendy a techniky. Má schopnost jedním krokem odbarvovat a zároveň barvit. Vysoce kvalitní složky přípravku zbarví vlasy dle odstínu a zároveň chrání a upraví jejich strukturu. Melírovací barva profesionální vlasové kosmetiky Lisap LK Flash Contrast se vyznačuje vysokým leskem a stálostí barevného výsledku.

MÍCHACÍ POMĚR: 1 : 1,5

ZPŮSOBY POUŽITÍ:
1. PŘÍRODNÍ, NEBARVENÉ VLASY: Smíchejte 30 ml LK Flash Contrast (1/2 tuby) a 45 ml oxidantu 20/30/40 Vol. (podle potřebného dosažení zesvětlující schopnosti barvy). Doba působení: 35 min. bez zahřívání (15 min. se zahřátím). Důkladně propláchněte vodou, umyjte šamponem Phase 2 – After Color Equalizer a zakončete kondicionérem Phase 3 – After Color Balancer.
2. CHEMICKY ODBARVENÉ NEBO BARVENÉ VLASY (výška odstínu 11): Smíchejte LK Flash Contrast s 10Vol (3%) oxidantem a nanášejte na vlasy.
3. CHEMICKY BARVENÉ VLASY (výška odstínu č. 1, 2, 3, 4): Krok 1: Smíchejte nejdříve melír Lisap s 10/20Vol. (3% / 6%) oxidantem a barvu stáhněte na výšku tónu max. do č. 5. Z vlasů odstraňte zbytky melíru (vatou, ubrouskem, houbičkou). Dávejte pozor, aby se na vlasy nedostala voda, protože ta by zastavila chemický proces. Krok2: Smíchejte LK Flash Contrast s 10/20 Vol. (3% / 6%) Peroxidem a nechte působit 35 minut. Po uplynutí doby působení vlasy důkladně propláchněte vodou a ošetřete obvyklým způsobem.
image
image
image